Slaďák

Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tomu druhému třeba jen proto, že mu vystydl čaj. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné lásky, kterou sledujeme od zamilovaných smsek až po první společné bydlení. Malé intimnosti jako spo...celý text

Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tomu druhému třeba jen proto, že mu vystydl čaj. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné lásky, kterou sledujeme od zamilovaných smsek až po první společné bydlení.
Malé intimnosti jako společné čtení, sledování televize nebo objednávání pizzy na gauč zaručeně rozesmějí nebo rozpláčou každého, kdo někdy prožíval vlastní slaďák. Partnerem autorky, který v kreslených epizodách ze života vystupuje, je navíc tvůrce komiksu Hilda Luke Pearson. Světy Slaďáku a Hildy se tak místy vtipně prolínají, čtenář ale musí být ve střehu. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330552/sladak-CYW-330552.jpg 4.341
Originální název:

Soppy (2014)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Paseka
Více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Přidat komentář
veron_nika
27. března

Rozkošné "čítanie" v ktorom sa nájde hádam každý človek ktorý je, alebo bol vo vzťahu. Zdalo by sa, že je to knižka iba pre dievčatá, ale pár ilustrácií som poslala popri čítaní aj priateľovi a tiež ho pobavili. A ako tu už niekto spomínal musím Vás varovať: po prelistovaní tejto knihy budete mať chuť ísť na rande :-)

wiix
23. března

Tak málo slov a grafického talentu či vyžitia a predsa taká nežnosť a toľko awww pocitov z mojej strany. Viem, že za mňa hovorí moja romantická dušička a to pripodobnenie k môjmu vzťahu, avšak takýchto milôtok by malo vznikať viac. Aby človeka naplnili príjemnými pocitmi bez premýšľania, listovania či čítania, aby si človek uvedomil že miluje a milovaný :)

Eorin
10. března

Krásná po všech stránkách i stranách. Milé oddechové pokoukání.

kalinkacz
10. března

Jednohubka, která vás pobaví, dojme, rozesměje, přiměje jít na rande, dát si sushi a argumentovat.... Najdete se v ní... Budete hltat každou stranu a místo těch rozkošných postaviček uvidíte sebe! Po grafické stránce se jedná o tak překrásnou knihu.... A velikost je super do kabelky na cesty, abyste mohli mít pořád dobrou náladu!

Gabetina
09. března

Milá "jednohubka". Ten název mluví za vše. V některých částech, jsem se opravdu našla a snad při každé stránce jsem se usmívala.
Jednoduše roztomilé čtení, které prostě chcete a u ilustrace se rozplynete.

veru_nedvedova
07. března

Roztomilá jednoduchá oddechovka, která se dá přečíst během chvilky. Nádherně zpracovaná.
Každopádně vás dokonale odreaguje a určitě vám aspoň jedna stránka připomene váš vztah. Po celou dobu, co jsem v knize listovala, jsem se culila. Je to vážně slaďák.

Adris
04. března

Slaďák je kniha postavená na skutečných událostech ve vztahu mezi dvěma komiksovými autory - Lukem Pearsonem, autorem Hildy a Philippou Rice. Tato drobná knížečka, nesoucí se v retro stylu, je opravdu rozkošná, zanechává milý pocit u srdce a i její příběh stojí za to!
Love story téměř beze slov a přece výmluvná, nás provede přes první rande po skvěle fungující vztah dvou angličanů. Zasmějete se při vtipných momentech počátku vztahu a zachmuříte při první hádce.

Ať tak, či onak, kniha stojí za pozornost a bude skvělým dárečkem vaší drahé polovičce♥.

maygirl
03. března

Romantický bonbonek, který pohladí po duši :-)

Nika_holo
01. března

Příjemná oddechovka na dvacet minut :-) ale ráda se ke knize vracím. Nic náročného :) číst se dá kdekoliv :)

martinstefko
22. února

Vztah postav - které jsou inspirovány autorkou samotnou a jejím partnerem Pearsonem - není jen krásný, je zde i výborná scéna následků jejich hádky, ale právě na ní se ukazuje krása vztahu a toho, že tento komiks není jen sledem obrázků, ale je zde vývoj, který slouží k tomu, abyste se dovedli k postavám přimknout. A to skutečně funguje. Žádný vztah není jen idylický, ale vždycky je zde něco krásného, na co se dá vzpomínat. A na to je třeba se soustředit. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/02/1377-sladak-70.html

Mikik
16. února

Hezky milé:-). Poukazuje na to, že život je i o maličkých vyznáních lásky. :-)

janyska13
09. února

Krásná oddechovka. Hlavně se v tom člověk vidí sám.