ufounek173 ufounek173 komentáře u knih

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Moje parketa,zbožňuji i film.

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Skvělá knížka,vůbec jsem netušila,že něco takového napsal.

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Výborná knížka.

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Souhlasím s tímto komentářem od Dámy s hranostajem:
Pokud chcete číst romatický příběh, který vás zmačká jako kus papíru a třískne s vámi o zeď, jste tu správně...

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kamarádka ji koupila 15ti leté dceři,měla něco rozečtené,tak jsem si ji půjčila,líbila se mi moc-popis a pocity osob-skvělé,konec překvapivý.Těšila jsem se na film,herečku mám moc ráda-byla dokonalá,ale už nikdy nepůjdu do kina na detektivku po přečtení knihy,mohla jsem jen srovnávat.Kamarádce jsem řekla ,že je to spíš kniha pro nás,její holka ji ještě nečetla.

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

O knížce se mi zmínila kamarádka ,tak jsem si ji půjčila v knihovně a nadchla mě ,doporučuji všem co mají dítě ADHD.Četla jsem ji nahlas i své dceři,chtěla by takovou babičku.

Muž, který zapomněl, že má ženu Muž, který zapomněl, že má ženu John O'Farrell

Neuchvátila mě,zasmála jsem se dvakrát a jednou brečela,ale v pohodě se dá dočíst.

18.02.2017 2 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Trilogii jsem začala z nudy číst od Čtyřky a zjistila jsem ,že jsem viděla film. Pak už mě to pohltilo.

Aliance Aliance Veronica Roth

Mě se ukončení knihy líbilo moc-prosté,jednoduché,pak jsem viděla film,který se s knížkou totálně rozchází a to jsem teda zvědavá,jak ten jejich příběh skončí.

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Líbila moc i film.

Divergence Divergence Veronica Roth

Mě se líbila i film,ještě jsem ji nečetla po druhé,až to zkusím a zaujme mě stejně,koupím si ji domů.Nejlepší na tom je ,že jsem začala číst z nudy od Čtyřky a zjistila jsem ,že jsem viděla film.

18.02.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Stručně-líbila a víc než první díl.

18.02.2017 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Přečetla jsem celou sérii a teď čtu po druhé a klidně napřeskáčku,jak ji seženu z knihovny.A určitě si ji pořídím domů.Film se mi líbil a mrzí mě ,že nenatočili pokračování,výběr hrdinů byl famózní.

16.02.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Četla jsem všechny díly a líbil se mi příběh,některé pasáže jsem přeskočila,ale příběh mě pohltil,čte se to dobře,měla jsem potřebu ji dočíst a těšila jsem se na další díl.Takže pro mě jsou to hezké knížky,znám nudnější spisovatelky.

13.02.2017 5 z 5