tyranosaurus tyranosaurus komentáře u knih

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Ani nemám slov. Co se post-apokalyptických sériií týče (Divergent a Legenda), se mi tahle líbila nejvíc. The Maze Runner vás vtáhne do děje a prostě nevíte, co se stane. Musím se přiznat, že jsem ke konci už odhadla nějaké ty věci, ale rozhodně stojí za přečtení. Určitě má své mouchy (např. omílání stejných věcí dokola - pochopí každý, kdo četl druhý díl), ale jinak se mi děj moc líbil. Doporučuji!

19.11.2013 5 z 5

Vesmír versus Alex Woods Vesmír versus Alex Woods Gavin Extence

Ze začátku jsem měla i menší deja vu a připomnělo mi to knihu Vernon Bůh Little. Kniha je moc krásná. Brečela jsem více než jednou. Oprávněně!

01.08.2013 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Stručně jednou větou: Pořád se něco děje.

17.05.2013 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Okay? Okay.

The Fault In Our Stars je doslova nejvtipnější smutný příběh. S Hazel a Augustem jsem soucitěla, nadávala, smála se a brečela. Příběh o dvou mladých lidech, kterým hvězdy nepřály. Ano, nepřály jim věčnost, ale některá nekonečna jsou větší než jiná nekonečna.

Kniha, která připomíná, že bolesti náleží, být procítěna.

11.02.2013 3 z 5

Vernon Bůh Little Vernon Bůh Little DBC Pierre (p)

Ze začátku jsem si říkala jestli to s těmi cenami, která tato kniha získala, dělají srandu a je to jen takovej vtip. Ale postupem času tedy v tomto případě, vývojem děje a vžití do hlavního hrdiny jsem svůj názor musela změnit o celých 180°. A musím se přiznat, že větší překvapení na konci jsem čekat asi v životě ani nemohla. Doopravdy jsem takový konec neočekávala, takže mi před koncem i pár pravoplatných slz ukáplo. Určitě doporučuji)

27.12.2011 5 z 5