tynda tynda komentáře u knih

Operace Bruneval Operace Bruneval Jiří Šulc

ze začátku jsem se nemohla začíst,postupně se příběh začal zamotávat, rozmotávat a kniha se težko odkládala.Šulc píše opravdu skvěle.

04.04.2015 5 z 5

Největší z Pierotů Největší z Pierotů František Kožík

Nádherně, čtivě napsaný životopis.Knihu jsem četla podruhé a určitě ne naposledy.

09.10.2014 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Dávám plný počet. Skvělě vykreslená psychologie postav, jejich utrpení. Musím se přiznat, že jsem knihu od poloviny probrečela, mám stejně starýho syna a nechci ani pomyslet na to kdyby.... Prostě skvěla kniha, určitě si ji přečtu znovu.

20.09.2014 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Po přečtení této knihy je mi Corinne sympatičtější.Sice to už nebylo ono,ale ráda jsem se sozvěděla co bylo potom.Proto nebudu váhat a jdu na další dvě knihy.

21.04.2015 3 z 5

Řez do živého Řez do živého Abraham Verghese

Dávám plný počt hvězdiček. Prvních pár stránek jsem se musela začít,ale pak jsem se začetla do nádherného příběhu. Po přečtení jsem v noci nad knihou musela přemýšlet,jak nám prakticky jeden člověk dokáže zamotat život.

13.09.2014 5 z 5

V nejvyšších sférách V nejvyšších sférách Arthur Hailey

Přečteno po druhé s odstupem let.Příběhu jsem jsem více porozuměla a více mě bavil Určitě si knihu za pár let přečtu znovu

07.04.2015 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

nenáročné čtení,nebylo to špatné, ale od Kinselly jsem četla lepší.

04.03.2015 3 z 5

Příběh podivuhodné lásky Příběh podivuhodné lásky Carl-Johan Vallgren

kniha mě začala bavit od poloviny, kdy se setkla Hercul setkává s Henrietou, do té doby docela nuda.

03.01.2015 2 z 5

Já a tropy Já a tropy Ludmila Vítovcová

Obdivuju hrdinku, že s dětmi následavala manžela na služební cestu do Afriky.Myslim že toho občas toho měla dost,ale má u mě velký obdiv, já bych to teda nedala, představa celý dny s dětmi, v horku a bez velkého výběru potravin brrrr

30.12.2014 4 z 5

Hořící kříž 1 Hořící kříž 1 Diana Gabaldon

musím uznat, že tento díl byl nejslabší, do poloviny se to táhlo, pak už byl děj zajimavý. Když už jsem se dostala až sem, určitě si přečtu ,,DOUFÁM" další díly, jsem zvědavá jak to vše skončí.

07.11.2014 3 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Film jsem neviděla, takže nemohu porovnávát. Kniha úžasná, krásný, hluboký příběh. Určitě se k ní vrátím

19.10.2014 5 z 5

Bůh či ďábel Bůh či ďábel Jarmila Loukotková

Krásná čeština,trochu mi trvalo než jsem se začetla.Ale od autorky jsem četla lepší knihy.

01.09.2014 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

za mě, nejlepší z celé série, jsem zvědavá na další díly.

24.08.2014 5 z 5

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

často lituji, že nemám na čtení víc času. Těšim se na další knihy autorky.

13.05.2014

Livia Klausová - Smutkem neobtěžuju Livia Klausová - Smutkem neobtěžuju Livia Klausová

Krásně se četla, bývalá první dáma je mi ještě sympatičtejší

22.03.2015 5 z 5

Kůže Kůže Curzio Malaparte (p)

Půl na půl, chvílemi čtivé, chvílemi jsem usínala, ale jsem ráda že jsem ji přečetla, knihy o válce by se neměly zapomínat.

25.10.2014 3 z 5

Klec pro majáky Klec pro majáky Mike Perry

Silný příběh.Obdivuji Mika a když si vyhledáte jeho fotky, nikdy bych neřekla, že to byl kdysi žena. Jen by mě zajímalo, jestli konečně našel opětovanou lásku.

31.07.2014 4 z 5

Tajná komora Tajná komora Leslie Jamison

Oddechové čtení, člověk nemusí nad knihou přemýšlet.

17.05.2014 3 z 5

Puklina Puklina Doris Lessing