Tylinka Tylinka komentáře u knih

Hrdé srdce Hrdé srdce Pearl S. Buck

Další nádherná kniha přečtená jedním dechem. Jsem moc ráda, že jsem po létech, kdy jsem četla "Dobrou zemi", našla i díky "Databaziknih" další díla úžasné spisovatelky.

21.04.2018 5 z 5

Kritický stav Kritický stav Martha Stearn

Kniha se mi moc líbila a nemohla jsem se od napínavého děje odtrhnout, takže přelousknuto za den. Konec jsem tak trochu předpokládala ale i tak dávám za 5.

18.04.2018 5 z 5

Východní vítr a Západní vítr Východní vítr a Západní vítr Pearl S. Buck

Moc hezky napsané, zajímavé a velmi poučné - doporučuji.

16.04.2018 5 z 5

Příběh jednoho manželství Příběh jednoho manželství Pearl S. Buck

Nádherná kniha, nečekala jsem tak silný zážitek (recenze nebyla tak vstřícná jako u jiných děl Pearl S.Buckové). Ano souhlasím, že nerovný svazek málokdy funguje, ale pokud do něj vstupují lidé s opravdovou láskou a vědomím, že něco získají ale také hodně ztratí, pak proč né. Určitě doporučuji !

14.04.2018 5 z 5

Druhé jaro Mimi Tulipanové Druhé jaro Mimi Tulipanové Susanna Kubelka

Ano, také jsem v tomto věku a čtenářka přede mnou přesně popsala to, o čem jsem přemýšlela po dočtení poslední stránky.

11.03.2018 1 z 5

Mansfieldské panství Mansfieldské panství Jane Austen

Nedočteno, knihu jsem musela odložit, opravdu nezáživné a zdlouhavé.

12.02.2018

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Mě se kniha docela líbila i když možná by bylo zajímavější, kdyby se autorka víc rozepsala o minulosti a historii rodu. Neskutečně mě iritovalo chování ukřivděného pubertálního spratka. S Hannah bych byla hotová hned! Jinak oddychovka za den přečteno.

10.02.2018 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se mi velmi líbila, přečetla jsem jí jedním dechem. Film jsem zatím neviděla a asi ani nechci vidět. Námět příběhu dává opravdu hodně podnětů k přemýšlení. Hezky, čtivě napsané.

08.02.2018 5 z 5

Pán hor 5 Pán hor 5 Hana Marie Körnerová (p)

...ano ze začátku to nešlo tak rychle, trochu jsem plavala v rodokmenu a zjišťovala kdo je čí potomek, ale pak jsem se zase našla a s chutí dočetla i tento kouzelný díl. Bohužel nevím, jestli se mi podaří sehnat i VI. protože v knihovně jsem zatím o ní neslyšela.

02.08.2017 5 z 5

Pán hor 4 Pán hor 4 Hana Marie Körnerová (p)

Já jsem byla maximálně spokojená, líbilo se mi, že byl v knize pro lepší orientaci i rodokmen. Musím se přiznat, že jsem občas zabrousila na stránku abych se lépe orientovala. Jinak přečteno za 2 dny a těším se na V.díl.

24.07.2017 5 z 5

Pacientky Pacientky Věra Řeháčková

Mě se kniha líbila - hezky a realisticky napsané.

16.07.2017 5 z 5

Pán hor 2 Pán hor 2 Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí jedním dechem a úžasně si u ní odpočinula. Hned se vrhám na III. díl.

15.07.2017 5 z 5

Pán hor 3 Pán hor 3 Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezky napsané III.pokračování. Opět jsem se nedokázala odtrhnout, a už se moc těším na další díly.

15.07.2017 5 z 5

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Další, velice hezky napsaná kniha od mojí oblíbené autorky. Už se těším na II. a III. pokračování, které jsem si dnes přinesla...

11.07.2017 5 z 5

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Moc hezky napsané, zatím to nej... co jsem od spisovatelky četla a opět jedním dechem.

07.07.2017 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Někdy jsem se trochu prokousávala, matka a sestra mi pěkně lezly na nervy ale nakonec ano. Zkusím ještě jiné od této autorky.

20.06.2017 4 z 5

Dřív než se rozloučíme Dřív než se rozloučíme Věra Řeháčková

Krásný příběh. Za večer přečteno, nedalo se odtrhnout.

06.06.2017 5 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Tak opět přečteno jedním dechem. Moc hezky napsané.

04.06.2017 5 z 5

Jak ulovit cizího manžela Jak ulovit cizího manžela Tamara Dřevikovská

Opravdu nic moc.... dočetla jsem jen silou vůle a s přeskakováním....

04.06.2017 1 z 5

Štěstí Aloise Peina Štěstí Aloise Peina Magda Váňová

Hezké počteníčko. Kniha se mi, jako všechny od paní Váňové, moc líbila.

03.06.2017 5 z 5