Tylinka Tylinka komentáře u knih

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Další knika od paní Váňové přečtená jedním dechem. Myslím, že jedna z těch nejlepších.

21.05.2017 5 z 5

Přítulný Zajíček Přítulný Zajíček Magda Váňová

Kniha se mi líbila. Nejprve jsem byla překvapená, že je složena z povídek, ale protože hezky navazovaly, měla jsem jí přečtenou v cuku letu. Doporučuji !

10.05.2017 5 z 5

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Hezky napsané, čtivé a reálné, jako všechny knížky mé oblíbené autorky.

11.03.2017 5 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Radka Zadinová

Kniha se mi líbila. Jen náhodou jsem nejprve přečetla první díl a tak bylo příjemné zjistit, že existuje pokračování. Příjemné počteníčko.....

04.03.2017 5 z 5

To všecko vodnes čas ... To všecko vodnes čas ... Ivan Foustka

Moc hezké vyprávění o životě Waldemara a o těžkých začátcích jeho kariéry. Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do ruky. I pro mne to byl "Pan Zpěvák" a tuto knihu doporučuji všem, kdo ho měli a mají rádi !

26.10.2016 5 z 5

Půlnoční rituál Půlnoční rituál Laura Walden

Krásná kniha. Půlnoční rituál mě úplně pohltil a já se nemohla odtrhnout. Velice čtivý a napínavý děj sem hltala a jediné co je fakt, že konec byl hodně uspěchaný a krátký. Určitě se podívám po dalších knihách této autorky.

19.01.2023 5 z 5

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

Hezky napsané, čtivé. Kniha mi i napověděla v tom co zrovna řeším, tak díky moc.

04.01.2020 5 z 5

Barevné sny Barevné sny Charlotte Vale Allen

Přečteno jedním dechem... Zajímavě popsaný vnitřní život všech postav.

29.03.2019 5 z 5

Zlaté rybky Zlaté rybky Valja Stýblová

Kniha se mi velice líbila, stejně jako všechna další díla této úžasné paní spisovatelky.

11.08.2018 5 z 5

Trest života Trest života Joy Fielding

Od poloviny dost roztahané a přestože jsem chápala pocity a potřebu se pomstít, lezla mi Gail svým chováním k sobě i celé rodině na nervy. Konec byl očekávaný a těch 5 ran správných, já však dávám jen 3.

29.05.2018 3 z 5

Druhé jaro Mimi Tulipanové Druhé jaro Mimi Tulipanové Susanna Kubelka

Ano, také jsem v tomto věku a čtenářka přede mnou přesně popsala to, o čem jsem přemýšlela po dočtení poslední stránky.

11.03.2018 1 z 5

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Mě se kniha docela líbila i když možná by bylo zajímavější, kdyby se autorka víc rozepsala o minulosti a historii rodu. Neskutečně mě iritovalo chování ukřivděného pubertálního spratka. S Hannah bych byla hotová hned! Jinak oddychovka za den přečteno.

10.02.2018 3 z 5

Pán hor 2 Pán hor 2 Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí jedním dechem a úžasně si u ní odpočinula. Hned se vrhám na III. díl.

15.07.2017 5 z 5

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Další, velice hezky napsaná kniha od mojí oblíbené autorky. Už se těším na II. a III. pokračování, které jsem si dnes přinesla...

11.07.2017 5 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Tak opět přečteno jedním dechem. Moc hezky napsané.

04.06.2017 5 z 5

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Úžasné, čtivé, děj má spád a nedalo se odtrhnout. Kniha se mi moc líbila a těším se na další od této autorky.

20.03.2017 5 z 5

Země nikoho Země nikoho Radka Zadinová

Moc hezké pokračování, přečteno jedním dechem.

06.03.2017 5 z 5

Motýlí čas Motýlí čas Radka Zadinová

Kniha se mi moc líbila, za odpoledne jsem jí měla přečtenou-nešlo se odtrhnout.

04.03.2017 5 z 5

Dívka bez minulosti Dívka bez minulosti Radka Zadinová

Zhltla jsem jí za den...co dodat? Snad jen, že jsem našla další úžasnou spisovatelku a díky Databáziknih i perfektní seznam dalších titulů.

27.02.2017 5 z 5

Irena Irena Miroslava Fišerová

Moc hezký příběh. Konečně uvěřitelný román z prostředí normálních lidí.

26.12.2023 5 z 5