Tweety0207 Tweety0207 komentáře u knih

Hlas tvojho srdca Hlas tvojho srdca Kasie West

Kniha sa čítala dobre ale oproti predošlej knihe je to znova trochu slabšie.

06.01.2021 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Do knihy sa mi strasne zle zacitavalo. Kebyže su to dve odlišné knihy boli by super ale ako jedna ma to o dost odradzovalo to dočítať, co by bola fakt škoda lebo je to super napísané.

06.01.2021 3 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Obálka ako vždy super, no kniha je ani neviem. Stačilo mi prečítať pár kapitol a mala som dosť. Elitný klub bol síce zvrátený ale malo to aspoň hlavu a pätu aj hrdinovia boli "podľa možnosti normálny" ale toto fakt nechápem čo bolo.

05.12.2020 1 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Čítalo sa to dobré, ale len kym sa to čítalo. Strašne predvídateľné, miestami nudné. Takže keď som knihu zavrela nič ma na nej nelákalo ďalej ju otvoriť a čítať.

05.12.2020 2 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

No 3 * su asi málo skôr 3,5* . Prvá polovica knihy bola úžasná. Ta špička medzi hlavnými postavami bola skvelá. Ale potom to išlo z kopca. Ako vážne na kazdej strane čítať ako si to rozdávajú a ako si ju nezaslúži lebo ma strašne veľké a zlé tajomstvo to sa až čítať nedalo. Dočítala som to len preto, lebo som sa na knihu fakt dlho tešila.

16.07.2020 3 z 5

Modrá a žltá lokomotíva Modrá a žltá lokomotíva Hayden McAllister

Zdravím. Chcela by som vás poprosiť mam túto knižku len mi chýbajú posledné stránky. Končí 58 stránkou. Ak by sa našiel niekto, kto by mi odfotil zvyšok, budem vám veľmi vďačná. Ďakujem.

17.04.2020

Plameň v hmle Plameň v hmle Renée Ahdieh

Jednoducho uzasne. Nieje co ine dodat.

26.02.2020 5 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Neviem asi ani nemozem napisat komentar. Vobec som to nedocitala. A to zvyčajne dočítam aj to co sa mi nepaci.

20.09.2019 2 z 5

Zrádce trůnu Zrádce trůnu Alwyn Hamilton

Ako vazne chcem pokračovanie.

20.09.2019 5 z 5