Tweety0207 Tweety0207 komentáře u knih

Talent na smrť Talent na smrť M. J. Arlidge

Úžasné, skvele , fantastické. Knihu jednoducho nešlo ani odložiť. Vkuse sa niečo dialo, slova som doslova hltala. Arlidge je môj najobľúbenejší autor. Jeho knihy nikdy nesklamú.

25.02.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Knihu som dlhšiu dobu odkladala, lebo som sa strašne bála čo to bude, keďže Bentley bola strašne nudná nedokázala som ju vôbec ani dočítať. Ale na Cami som bola strašne zvedavá. Cami a Aiden mi boli strašne sympatický. Bolo to zaujímavé a svižne. prečítala som ju jedným dychom Zápletka síce predvídateľná ale bavila ma. No koniec bol zbytočne roztahany, presladeny až nudný. Napriek tomu hodnotím dosť pozitívne.

13.02.2021 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Na knihu ma nalákala obálka. Síce by som ju neoznačila ako ducharinu. Kniha sa mi páčila. Prečítala som ju doslova jedných dychom. Čítala sa ľahko. Už sa teším na ďalšie časti.

07.02.2021 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Kniha bola úžasná. Uplne ma pohltila. Už sa teším na ďalšie knihy autorky.

06.01.2021 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Zo začiatku to bolo super. Strasne vtipné. Gaby a jej diablici boli super no asi v polovici uz to zacalo byt nudne a ked sa dali Gaby a Sašenka dohromady už to stagnovalo.

11.11.2020 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Skvele , skvele , skvele. Čítalo sa to úplne samo. Táto kniha bola úplne najlepšia zo všetkých 3. Koniec mi pripadal už ako utopia. Ale dokonale to tam pasovalo.

16.07.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Podla anotacie som sa na knihu tešila, no dosť ma sklamala. nedokazala som to ani dočítať ,a to som sa koli aidenovi fakt snažila. Strašna nuda.no hadam bude aiden lepsi.

02.06.2020 1 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Čítalo sa to dobre, autorka vie písať,ale výcvik bol zbytočne zdĺhavý, zápletka zhrnutá par vetami a koniec uponáhľaný. Žiadna sláva.

17.04.2020 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Bolo to veľmi "čtive" , zábavné. V podstate ma to velmi bavilo. Styl pisania mi sadol aj to že to bolo z pohladu hlavneho hrdiny. A ani neviem preco davam jednu hviezdu dole ale proste nieco tam bolo co ma nutilo dat ju dole. A dost sa tesim na lexe a gabs.

29.04.2019 4 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Je to moja prvá kniha od autorky , kniha sa čítala v celku dobre, mala som ju prečítanú za jeden deň. Ale chýbal mi tam pohľad Natalie. (Správy medzi Charlotte boli najlepšie). Dočítať knihu bolo doslova utrpenie. Kniha mi vôbec nesadla. Žiadne iskrenie som tam necítila, hlavný hrdina bol strašne umelý a nesympatický. Toto nebolo pre mňa.

04.04.2023 2 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

(SPOILER) Na jednej strane sa kniha čítala veľmi dobre.. dej síce plynul pomaly ale postupne gradoval. Takže ma to nútilo čítať ďalej. Páčil sa mi nápad s bábätkom prišlo mi to viac reálne hoci to malo so skutočným kojenim veľmi málo spoločného. Na druhej strane od polovice knihy to išlo dolu vodou. Prišlo mi to zbytočne prekombinovane a unáhlené. Akože prečo sa vlastne rozišli?

26.10.2022 3 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Po prvej časti som išla do tejto bez očakávaní a s malou dušičkou. Dala som jej šancu skôr len zo zvedavosti a kôli Kieranovi ten je fakt zlatíčko. Myslím že kniha je vcelku dobra. Mám rada romantickú linku v knihe ale pri tejto je to na ukor kvality . Kebyže o tom nemusím čítať na každej piatej strane. Koniec má dosť zaujal takže je možné že sa dostanem aj pokračovaniu.

04.05.2022 3 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Na knihu má nalákala obálka a propaganda. Čítalo sa to samo , nevedela som knihu odložiť, ale ta romantická linka mi prišla na úkor kvality. Akokeby to mali byť dve knihy romanticka a fantasy a len ich spojili dokopy. Hawkea som prekukla hneď na začiatku a len som čakala kedy to dojde aj poppy. Nebyt druhej polovici knihy kedy sa konečne niečo začalo diat tak knihu ani nedočítam.

03.01.2022 3 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

(SPOILER) Kniha sa čítala ľahko a úplne samo. Štýl písania mne sadol skvelé. Celý čas som rozmýšľala kto bol nakoniec vrah takže ma to aj milo prekvapilo že vrah bol skutočný vrah. Len mi ten koniec prišiel taký príliš uponáhľaný. dúfam že vyjdú aj ďalšie knihy od tohto autora.

02.06.2021 4 z 5

Studie kouzel Studie kouzel Maria V. Snyder

Toto je presne moja šálka kávy. Jelena a valek sú proste top. Páčilo sa mi ako sa Jelena postupne vyvíjala od prvej časti už nebola taká bezbranná. Bolo to zase úplne niečo iné ako štúdie jedu. Iny svet, iné postavy .A je to jedna z mála kníh pri ktorých má mrzelo že som si nedala rereading .

03.05.2021 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Žáner je síce predvídateľný, ale autorka ho zvládla skvelé. Bola to taká oddychovka. Hoci popis naznačuje akčnejšie prostredie. Postavy boli zaujímavé, na môj vkus trochu dokonalá romantická linka. Určite siahnem aj po ďalšej knihe od tejto autorky.

16.03.2021 4 z 5

Kosti Mraza Kosti Mraza Alžběta Bílková

Kniha bola úžasná. Postavy boli skvele. Velmi som si ich obľúbila. Je to jedna z mála knih, kde som držala palce aj zápornej postave, aby mala šťastný koniec. Prečítané jedným dychom. A ten koniec... Ešte aj slza mi vypadla.

08.03.2021 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Kniha bola úžasná. Strašne ľahko sa čítala. Ruby a Arcusa som si obľúbila. Bolo to síce trošku klišé a z nejakého dôvodu mi to pripomenulo falesny polibek. Ale bolo to úžasné.

14.02.2021 5 z 5

Krvavá dedička Krvavá dedička Amélie Wen Zhao

Tak toto bolo úplne úžasné. Hlavne postavy boli skvele. Bola tam chémia, láska, akcia, vkuse sa nieco dialo. Nevedela som sa od knihy odtrhnúť. Dokonca som mala slzy na krajíčku . A teraz mam akoze čakať na ďalšiu časť? Ja ju chcem hneď.

09.02.2021 5 z 5

Kliatba Misty Wayfairovej Kliatba Misty Wayfairovej Jaime Jo Wright

Kniha bola úžasná. Nenazvala by som ju duchárskou, ale cela ta záhada okolo Misty bola tajomná. Kniha sa čítala veľmi ľahko. Prelínanie deja z "minulosti" do "prítomnosti" bolo skvelé. Určite si prečítam aj ďalšie knihy autorky.

28.01.2021 5 z 5