Nech mě lhát přehled

Nech mě lhát https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389414/mid_nech-me-lhat-5C7-389414.jpg 4 152 152

Přesně před rokem se Caroline Johnsonová rozhodla skoncovat rázně se svým životem. Její šokující sebevražda přesně napodobila způsob, jakým se před pár měsíci zabil její manžel. Jejich dcera Anna se od té doby zoufale snaží smířit s tím, že se oba rodiče dobrovolně rozhodli odejít ze života. Když se jí narodí holčička, matka jí chybí víc než předtím. Začíná si klást otázky o smrti rodičů, na které dřív neměla sílu. Jenže co když pátrání v minulosti povede jen k tomu, že ohrozí sebe i svou rodinu? Někdy je lepší minulost nechat spát...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Víkend

Let Me Lie , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nech mě lhát. Přihlašte se a napište ho.

SimonaP
08.02.2024 2 z 5

Čtivá kniha byla, to ano, ale nesmyslná až hrůza. Prostě tohle nemohlo být reálné.

Deia
25.01.2024 4 z 5

Od autorky som už čítala knihu Vidím ťa a tak som bola zvedavá na jej ďalšie knihy. Táto mi síce prišla o trošičku slabšia, ale stále veľmi dobrá. Do knihy som sa rýchlo začítala, aj keď spočiatku dej plynul pomaly - Anna spomína na minulosť, rozoberá situáciu s partnerom, ktorý sa ju snaží presvedčiť, že to bola samovražda a tak. Ale potom to začalo naberať celkom tempo, hlavne keď sa Anne podarilo presvedčiť policajtov, aby sa prípadu ešte venovali. Od začiatku som mala svoje teórie, ale musím sa priznať, že žiadne mi nevyšli, aj keď v jednom páchateľovi som si bola istá :D. V knihe sú dva poriadne zvraty a ani jeden som nečakala, veru riadne ma prekvapili. Škoda poslednej vety, tá mi prišla celkom odveci. Ale ináč príjemný a napínavý príbeh, nenudila som sa pri ňom.

LuckaK.088
19.11.2023 5 z 5

Tenhle příběh měl vše, co od dobrého thrilleru očekávám - napětí (stránky letěly jedna za druhou), promyšlenou zápletku a rozuzlení, které dává smysl a je uvěřitelné. Za mě velká spokojenost. Autorčin styl psaní mi sedl a líbila se mi i vedlejší linka detektiva Murraye a jeho ženy Sarah.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nech mě lhát v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x