tulip131 tulip131 komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tentokrát měla Erica malý prostor, stála v pozadí a hlídala, ale sama toho tentokrát moc neprošetřila. Každopádně příběh poutavý. I prostor pro zápletky postav byl dobře zamotaný. Čtení jak má být.

02.01.2019 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Tak jako předešlých 6 knih, napsáno parádně. Vloženo do zajímavého příběhu. Už se těším až vyjde osmé pokračování s Davidem.

20.12.2018 4 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Předešlé knihy byly čtivé, ale tahle měla grady. Perfektně zamotaný příběh, víc mrtvol než jsem čekala a jedna "oživlá". Raker je nesmrtelný, divím se, že po všech těch bitkách ještě chodí. Uvidíme co přinese další díl.

08.12.2018 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

David je fakt nesmrtelný, to ani není možné, že to všechno přežil. Kniha byla poutavá a děj naznačoval konec, přitom rozuzlení mělo teprve přijít. Skvělé čtení. Náznak o čem je další kniha.

26.11.2018 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Skvěle poctěni, nezničitelný David, jeho nový kámoš vyhozený od policie a šťastný konec. Uvidíme zda konec bude mít vliv na další knihu.

14.11.2018 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Opět skvělé čtení, stále napětí co provede degradovány policista, na co Raker při svém pátrání narazí. A konec, který čtenáře nutí ihned sáhnout po další knize. Skvělá kniha a 4řka už je nachystaná.

07.11.2018 4 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Závěr mě teda překvapil, nečekala jsem takový zvrat. A celá kniha byla slušné drama, jak dokáže trocha podoby a dobře použité informace oklamat člověka a donutit ho dělat věci, které by jinak neudělal.

30.10.2018 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Když jsem knihu otevřela, byla jsem zklamán, jen tak málo stran? Avšak čtení úchvatné. Robert, Carlos i oba agenti FBI, příběh, propojení, poutavost, krutost a dokonalost. A konec, který jasně říká, těšte se na další knihu.

21.10.2018 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Co napsat, dvě linie příběhu, prolínající se vyšetřování v Dánsku a ve Švédsku, celou dobu to působilo tak, že jedno se nevyřeší bez druhého. A dramatický konec. A právě tady ubírám hvězdičky, protože spoustu věcí nebylo dořešeno, třeba jak dopadl případ na kterém pracovala Dunja, zda Sleizner zůstal bez potrestání a jak to dopadlo s Fabianovou rodinou a zaměstnáním. Až na závěr skvělé čtení.

17.10.2018 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Poutavé čtení, sice nevím jestli by takové sólo jednání někomu nové příchozímu někde tolerovali, ale budiž. Celá skupina policistů je dobře sladěná. A jednání vraha, promyšlenost byly napsány až uvěřitelně. Jen jsem na konci ještě čekala rozuzlení jak to dopadne s Riskem, manželkou a dětmi, snad se dozvím v další knize.

09.10.2018 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha mě hned vtáhla do děje, dobrý příběh, žádné rušivé elementy. Až bylo škoda, že je tak krátká.

26.09.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Přečetla jsem to za 3 dny. Napětí od první do poslední kapitoly. Jak několik lži a dobře načasovaných podvůdků dokáže člověka zničit. Skvěle napsané, víc není třeba dodávat.

14.09.2018 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

(SPOILER) Styl psaní mi zprvu moc nevyhovoval, oslovovat jednoho a toho samého detektiva jednou jménem a podruhé přijímenim a to v jednom odstavci...a další takové drobnosti, které mě skoro 10 prvních kapitol rušily, pak jsem si zvykla. 1/2 nijak zvlášť napínavá, stále se vyšetřuje, občas se najde mrtvola. To 2/2 část knihy už je mnohem lepší a závěr byl výborný. Detektiv Jack do knihy zapadá a že umřel druhý detektiv, tak to mě na první knížku ze série, překvapilo. Autorce dám ještě šanci.

10.09.2018 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět skvělé čtivo, dobře zapletené, akce a odhalení v závěru, jak jinak. To jak se do života Kim vrátila Alex, jak měla dlouhé prsty i z vězení a to jak to zkoušela s Kiminou matkou. Mě to bavilo.

30.08.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Co opět napsat, kniha je skvělá, prostředí ve kterém se to odehrává je dokonalé. A samotné odhalení na závěr taktéž nechybělo.

28.08.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Vyžádání si Kim k tomuto případu je trochu záhadou, ale jen na chvíli. Není to její "partie", ale nakonec vede vyšetřování únosu dvou holčiček. A spackané vyšetřování únosu před několika měsíci, které možná souvisí. Tým doplněn o vyjednavače a profilistku, obě postavy skvěle zapadly. Závěr opepřen o odhalením třetího "únosce". Detektivka se vším, co k tomu patří.

14.08.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Postava Alex byla napsána perfektně, její dobře utvářená minulost, bezchybná kariéra, žádná spojitost s pacienty. Její manipulace a hry, tak aby své pacienty donutila vraždit. Napínavá zápletka s touto doktorkou. A Kim, která poodhalila svou minulost s Tedem, vzala si psa a parťákovi ukázala hrob svého dvojčete. Skvěle čtení

08.08.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Skvěle propracované postavy, hlavně vyšetřovací tým, vedoucí týmu, která nerespektuje pokyny nadřízeného, nebere si servítky s osobami, které vytěžuje k tomu dobrý děj a je tu kniha plná napětí. Překvapil mě i závěr o osobnosti Nicoly. Už se těším na další pokračování.

01.08.2018 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Počteničko jak u správné detektivky, bavilo mě to, agent CIA Rouch byl skvělý, jak si vyřezal do hrudi napis, byl klaďak, ale Baxterova ho měla za padoucha. Chybělo mi, jak to s ním dopadlo, když rozstřílel organizátora útoku. A na konci se s pouty ukáže Wolf, že by další kniha...

26.07.2018 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Slušné čtivo. Dobře postavený příběh, taky jsem čekala, kdy už David přestane truchlit a na samý závěr jsem se dočkala. Zajímavé je, že po první dílů ( případu ), měl za celý rok jen 4 malé případy, takže tahle Davidová práce musí evidentně dost vynášet. Už se těším na další díl.

16.07.2018 4 z 5