tulip131 tulip131 komentáře u knih

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět skvělé čtení, autor má popisy jednotlivých vražd vypiplané do detailů. Jediné co mě snad zaráží je, že zkušený detektiv RH se stále vrhá na místa "rozuzlení" sám, ano tentokrát alespoň řekl parťákovi kam jde, ale to by přece po tolika vlastních zkušenostech znovu neudělal. To, ze podezřelý neni vrahem, bylo jasné od začátku, ale samotné odhalení identity vraha, překvapující. Poutavé až do konce.

27.12.2017 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha neměla chybu, četla se sama, plno zvratů, rozhodně jsem nečekala takové rozuzlení a nakonec i Erika už není jen robot, ale sex s kolegou ji dodal lidskosti.

19.12.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Knihu jsem doslova zhltla. Musím říct, že příjemná změna, kdy RH, ve 2/3 knihy nevyšetřoval, nevyslýchal, nebyl na místě činu, jen poslouchal vyprávění svého starého kamaráda a že vyprávění bylo jak se patří krvelačné, brutální, sadistické. Až v poslední třetině se aktivně RH zapojil a opět nechybělo spoustu krve a chytrosti na obou stranách. Jedinečný příběh.

13.12.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Kniha opět skvělá, avšak jedná hvězda dolů a to protože jsem už toto ( nebo něco hodně podobného ) viděla sfilmované a tím jsem přišla o momenty překvapení se kterými umí autor skvělé pracovat. Dvojice RH a CG jsou skvělí a taky se mi zamlouvá jejich nová kapitánka, pěkně je vždycky utře.

08.12.2017 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další autorova kniha od které se nedalo odtrhnout.

03.12.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Knihu jsem zhltla. Žádná hluchá místa, stále se něco dělo.

28.11.2017 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět poutavé čtení a překvapení kdo je vrah. Musím říct, že i důvod vraha proč dělal, co dělal byl zajímavý. Rozhodně doporučuji.

21.11.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Byla jsem spokojená, poutavé čtení, plné zvratů a konec jsem teda vůbec takto nepředvídala. Už se těším na další knihu.

10.11.2017 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Po první větě jsem si říkala, po čem jsem to sáhla. Navíc ještě povídka, ale nakonec jsem byla spokojená. Čtivé a zajímavá zápletka.

30.10.2017 3 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Zajímavé čtení, rozuzlení či je dítě jeptišky bylo překvapivě, ale samotné zjištění kdo jeptišky zabil a jaký k tomu měl motiv jsem nečekala. Kniha akorát dlouhá a čtivá.

26.10.2017 3 z 5

Partner Partner John Grisham

Kniha nezklamala, opět skvělá zápletka, závěr taky překvapil, nečekala jsem, že i hlavní hrdina bude nakonec zrazen. Jediné co bych vytkala je velká spousta jmen/postav, ktere nebyly podstatne.

11.10.2017 4 z 5

Firma Firma John Grisham

Poutavé čtení, skvělá zápletka, hlavní hrdina co oblafl FBI a Mafii, přečteno na počkání.

18.09.2017 4 z 5

Klient Klient John Grisham

Tahle kniha byla trochu jiná, hlavní hrdina malý kluk a právní zástupkyně neznalá v trestních věcech učící se za pochodu. Bylo to poutavé čtení.

31.08.2017 4 z 5

Amatéři Amatéři John Grisham

Kniha byla skvělá, musím říct, že jsem se při představě některých popisů ( milenka Wallyho, Davidův první výkon před porotou ) musela usmívat, bylo to poutavé.

14.08.2017 5 z 5

Společník Společník John Grisham

Tak tahle kniha od Grishama byla úžasná, četla jsem, kde se jen dalo, poutavé a zajímavé.

02.08.2017 5 z 5

Oheň Oheň Mats Strandberg

Tento druhý díl byl čtivějši než první. Avšak stále mě rušilo to, že jsou hlavní hrdinky děti - musí sedět u nedělního oběda, musí se dovolit zda můžou jít ven...jak jsem napsala u prvního dílo, kdyby byly starší, bylo by to jiné kafe.

21.07.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha začala poutavě, zhruba v půlce jsem si začala říkat, že to upada, že to bude jak z běžného amerického filmu, kterých bylo s touto tématikou natočeno spoustu, ale konec knihy milé překvapil, celé knize to dalo šmrnc. Přečteno za tři dny.

05.07.2017 3 z 5

Kruh Kruh Mats Strandberg

Přesto, že tenhle druh knih není úplně můj šálek kávy je to napsáno poutavě. Dobrý příběh, přes velkou spoustu postav se dalo snadno orientovat. Jediné co mě zklamalo je, že se jednalo o "děti" z gymnázia, kdyby hlavní postavy byly starší, cca kolem 25let odpadly by drobnosti s první pusou, prvním sexem, ovlivňováním, aby je kluk miloval apod. Tyto pasáže tam vůbec nemusely být.

30.06.2017 2 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Zprvu jsem si myslela, že dvě linie příběhu mě budou rušit, ale opak byl pravdou, nenásilné spojení obou linek a rozuzlení bylo čtivé.

21.06.2017 3 z 5

Poslední porotce Poslední porotce John Grisham

Moc hezký vymšlený příběh, bohužel Grisham se pro tentokrát nedržel svého a já se musela dozvědět o všech obyvatelích města, vsuvka a popisu příběhu každého druhého, o volbách, o sportu...klidně to mohl vynechat, kniha by byla útlejši, ale byl by tam Grishamovsky švih.

08.06.2017 3 z 5