Tučňák492 Tučňák492 komentáře u knih

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Tak to byla zase jízda, hlavně ten konec, napínavý jako vždy, který nečekáte. Moc hezky se mi to četlo a už v ruce držím devátý díl. Celá série čtivá a napínavá, která mě fakt baví a mrzí mě, že už se to chýlí ke konci.

24.04.2024

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Sedmý díl ze série s hodně smutným koncem, který mě teda překvapil. Četla jsem to jedním dechem. Už se těším na osmý díl. Je pravda, že tuto sérii musíte číst od prvních dílů, protože ty hlavní postavy se ocitají v každém díle a vyvíjejí se. Já se proto těším na další díl, protože jsem zvědavá jak to s nima vypadá a kam je to posune.

27.03.2024 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Teda to byl hrozně smutný příběh. Vůbec ten hrozný konec, už držím v ruce sedmý díl a doufám, že to s Erikou a Annou dopadne dobře. Další palec nahoru a doporučuji

12.03.2024 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Tak jsem dočetla pátý díl a musím říct nádhera, krásně se to četlo, místama až smutné a musím říct, že i slza mi ukápla. Paní Camillo jen tak dál a posílám palce nahoru a těším se na šestý díl.

12.02.2024 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Takže další díl přečtený od C.L. a jsem spokojená, ikdyz ten konec jsem nečekala, v ruce držím pátý díl a jsem zvědavá, jak to dopadne, protože Erika se bude snažit zjistit minulost její matky.

15.01.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Tak pane Bryndza, celou sérii s Kate jsem přečetla a řeknu Vám, to byla jízda. Vaše knížky se hrozně hezky čtou. Každý díl mě dokázal vtáhnout do děje a zapomenout na okolní svět. Hrozně jsem si to užila, chci Vám tímto poděkovat a popřát hodně takových napínavých knížek.

03.01.2024 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Pane Roberte opět jste nezklamal, hezky se tento díl četl a už držím v ruce poslední díl. Mám ráda tento druh počteníčka. Ponořit se do knížky hned od prvního dílu a vynořit se v Epilogu. Děkuji a jen tak dál

20.12.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Páni to byla jízda, druhý díl to samé jako první, napínavý příběh, ktery Vás vtáhne do děje a čte se to samo, v ruce držím třetí díl a těším se na pokračovaní.

07.12.2023 5 z 5

Špionka Špionka Danielle Steel

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Knihy od Steelove čtu hrozně ráda, dokážou Vás vtáhnout do děje a díky tomu zapomenout na okolní svět. Vřele doporučuji a dávám palce nahoru

13.11.2023 5 z 5

Špionka Špionka Danielle Steel

Náhodně jsem narazila v knihovně v novinkách na tuto knížku a opět krásné čtení ze života z dob válečných, zaměřeno na špionáž. Jsem zvědavá jak to dopadne.

04.11.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Moje první knížka od Jany Jánské, velice mě zaujala hned od první stránky. Četlo se to jedním dechem, napínavé až do konce.

04.11.2023 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Další super čtení od pana Bryndzy, chvílemi až husí kůže, můžu říct, že jsem se až bála. Doporučuji a posílám oba palce nahoru.

20.10.2023 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Tento Třetí díl opět nezklamal, čtivý, hodně napínavý, až děsivý. Hlavně mě překvapil konec, ten jsem nečekala. Těším se na díl čtvrtý. Paní Camillo jen tak dál

21.09.2023 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

K této autorce jsem se dostala čirou náhodou a to formou dárku, bohužel ten dárek byl desátý díl ze série názvem Čarodějnice, takže jsem si sehnala hned tři díly, první díl Ledová princezna se četlo samo, bylo to příjemné čtení, už mám v ruce druhý díl Kazatel a jsem zvědavá na pokračování vztahu Eriky a Patrika, měla jsem hrůzu z tolika dílů, ale autorka C.L. mě mile překvapila a věřím, že se pročtu až do toho desátého darovaného dílů.

13.05.2023 5 z 5

Velké sny Velké sny Sarah Lark (p)

Tuto knihu jsem dostala jako dárek a můžu říct, že se mi velice líbila, krásný děj a věřte mi milé knihomolky, že jsem si u ní odpočinula, proto ji doporučuji a zjistila jsem, že má brzy vyjít druhý díl, takže už se na něj těším a doufám, že bude tak poutavý, jako díl první

26.03.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Pan Bryndza píše hrozně hezky, knihu jsem přečetla jedním dechem

03.03.2023 5 z 5

Úkryt Úkryt Nora Roberts

Přečetla jsem spousty knih od Nory, ale tato kniha mě k ní moc neseděla, nebylo to špatné, ale už jsem od ní četla lepší

03.03.2023 2 z 5

Hejnické pastorále Hejnické pastorále Vlastimil Vondruška

Tak už mám přečtenou celou sérii historické ságy rodu Heřmanů, moc povedené, opravdu hezky se to četlo, dokázala jsem se ponořit do děje a užívat si to, až mě mrzí, že to skončilo, klidně bych v tom pokračovala, pane Vondruška děkuji a přeji hodně úspěchů, ať se Vám daří

10.01.2023 5 z 5

Hejnické pastorále Hejnické pastorále Vlastimil Vondruška

Tak už držím 4 díl v ruce a jsem zvědavá jak to celé dopadne, co jsem koukala, tak by to mělo být za vlády Marie Terezie, hlavně jak to s rodinou Hermanovcu dopadne, moc se těším a doufám, že to dopadne dobře, až mě mrzí, že to je poslední dil

29.11.2022 5 z 5

Jarmarečník Jarmarečník Vlastimil Vondruška

Tak třetí díl Jarmarečník přečtený a opět nezklamal, moc hezky se to četlo, je fakt, že tento díl byl více zaměřen na platenictví, ale vůbec mi to nevadilo, protože pan Vondruška vás dokáže vtáhnout do děje, moc Vám fandím a spousty takových krásných a poutavých knih pane Vondruško a už se těším na 4 díl, protože jsem zvědavá, jak tato rodinná sága dopadne

29.11.2022 5 z 5