trynitrix trynitrix komentáře u knih

Easy? Easy? Tammara Webber

Krásný příběh, i když klasika a hlavně svým způsobem i realný, emoční prostě jak má kniha být.

08.10.2014 5 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Čím dál tím napínavější jen mi trochu vadí Emma jakou děla hysterku když se ochomítne u osoby na kterou má podezření :-D Tady v tomto dílu se vysvětlilo pár věcí takže to bude opět zajímavé . Docela mi je Sutton líto že je mrtvá i nato jaká byla mrcha mno jsem zvědavá copak se ji tedy stalo mno necháme se asi překvapit.

22.07.2014 4 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Mnooo tak to bylo něco :-D Ze začátku jsem s knihou měla hodně velký problém strašně moc věci na jednou a k nepochopení příběhu že mě to ani nějak nebavilo a potom velkým BUM asi cca 300str ke konci mě to pohltilo :-D Jestě že jsem to dočetla a ne že můj první umysl byl že to přestanu číst ale řikala jsem si vždyt je to Richelle Mead to dám :-D a taky že dala a nelituji toho. Fakt jděte do toho i když vás ten začatek nebude bavit .
Postavy sou fajn ale ještě to není 100% soucítění snimi pořad jo a ne jo a ne (ale teď to bylo prohozený kdo dělal drahoty) a co se týká havranů tak z těch jsem byla opravdu mimo ale pak jsem si je oblibila byli vtipný :-D Tak jsem zvědavá na další monstrozní pokračování :-)

13.07.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Jo kniha vtipem sršela , celkem příběh byl fajne až na nějaký blbosti ale ten sled události u všech knih je stejný takže i svým způsobem předvídatelný. a Očko nevím docela mi to tam vadilo :-D
Nejvíc mě asi pobavil Clive uplně nakonci :-D

26.06.2014 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Konečně trochu oddechovka od těch mých fantasy toto jsem shltla za den :-D Příběh parádní bylo to velmi čtivé a už se těším co nám přinese další a asi už poslední díl.

15.05.2014 4 z 5

Pokušení Pokušení Lisa Jane Smith

Četlo se to docela v pohodě děj tam byl a závěr taky (snad už cele seriie) :-D

23.04.2014 3 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Nevím proč ale tohle se mi taky líbilo apoň nějaký děj akce a má to souvislost už se těším až seženu třetí díl jak to vše dopadne bude to hodně zajímavý :-)

31.03.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Určitě zase strhujíc pokračování o Anně a Christianovi, příběh se mi moc líbil i když už mi tady to očekávání co jsem měla u prvního dílu trochu opadlo. A hlavně takhle bych sérii nechala skončit tak jak to dopadlo bylo akorát, pak ten konec té dvojstránky mě trochu rozladil ale určitě to spisovatelka udělala aby bylo další pokračování což bude pak podobné omílání prvních dvou dílu plus akce navíc. Jinak mi to přišlo jako novodobá Pretty Women což mam ráda :-)

16.02.2013 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Jako vždy knížka od Richelle nezklame a vůbec jsem se těšila na příběh o Sydney a Adrienovi on je prostě božíííí. A už se nemůžu dočkat třetího dílu Indigového kouzla :-D

17.12.2012 5 z 5

Vemu to krátce prostě bomba kniha nejdřív jsem do toho moc nechtělo ale jsem ráda že sem ji přečetla. Komentovat knihu víc nebudu je toho kotel o ni tady. a moje recenze jsou velice kladné .Kdybych se rozepsala musela bych každou knihu popsat zvlášť a to by bylo na hodně dlouho :-D Sinuheta Doporučuji stojí to za to :-)

06.05.2012 5 z 5

Moc Moc Lisa Jane Smith

Tak třetí byl od dost lepší než předešlé, líbil se mi poslední dej příběhu nemam co vytknout, až na velkého Černýho Johna až tak akční to zas nebylo :-D . Cassin osud je Adam ale já bych dala přednost Nickovi. :-)

02.03.2012 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Tak tohle jsem nečekala fakt skvělí a Adrian sem se asi zamilovala :-D a co se tyče posledních kapitol normálně sem je četla se zatajeným dechem :-) taky už se těším na další :-)

15.02.2012 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Moc pěkný příběh co se týká jak je to napsané čte se to lehce děj vás zaujme i když jsem si dávala na čas abych to neměla hned přečtené a knihu se pořádně vychutnala :-) a co se mi nejvíc líbilo že je to udělané tak když čtete že netušíte dopředu co se stane jako u většiny knížek a to spojení romantického příběhu s historii nemá chybu vřele doporučuji ted jen čekat na další díly.... :-)

14.02.2012 5 z 5

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Cože ? Mohlo to mít potenciál ale toto?strašně moc uspěchané.

29.11.2023 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Abych řekla pravdu na Vánoční příběh jsem opravdu náladu neměla :-D a hlavně nemám moc ráda jednodení příběhy :-D
Začatek mě moc nebavil ale pak jsem se do toho dostala a nakonec to byl v pohodě příběh který mužu na relax doporučit.

25.08.2022 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Četla jsem na úkor Kultiho
Byla jsem zvědavá jak to v KRASOBRUSLAŘSKÉM světě chodí a docela jsem koukala že to není žádný medík ale léta dřiny a odříkání.
Příběh byl fajne na pohodové čtení, trochu mi tam vadilo to jejích neustálé "MRKÁNÍ" na sebe a Jessiny deprese.
Ale jinak krásný romantický duet který se popstupně vyvíjí.

11.10.2021 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Knihu jsem měla už nějaký čas a chvíli trvalo než jsem se k ní dostala a jsem ráda kniha se mi líbila zase trochu něco jiného :-)

26.03.2021 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Knihu jsem taky měla hned přečtenou ale nevím tady mi něco vadilo nevím přesně co jestli styl vyprávění, Banán byl lepší.

03.02.2021 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt