Trina1 Trina1 komentáře u knih

Jak nedočíst Viewegha Jak nedočíst Viewegha Jan Váchal

Knížka si jistě najde své příznivce. Nicméně to, že jsem ji dočetla, považuji za velký úspěch. Zpočátku se snažila být tak strašně vtipná, až to působilo trapně. Dialogy mi velice připomínaly rozhovory v sitcomech - jen ten nahraný potlesk tam chyběl. To, že si Kareniny kolegyně mezi sebou stále půjčovaly její knížku, mi už opravdu v půlce knihy nepřišlo vtipné. A chybějící otazníky ve větách tázacích to všechno dovršily, o zdlouhavém rozhovoru Pavla s Karen ke konci knížky nemluvě.

26.04.2012 3 z 5

Duch lásky Duch lásky Daphne du Maurier

No není to můj oblíbený žánr, ale knížka se četla docela pěkně. Zezačátku se mi nezdála moc poutavá, ale pak jsem se do ní začetla.

14.04.2012 4 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Knížka je čtivá od začátku až do konce. Překvapivý závěr, skvělé čtení. Tess Gerritsenovou zařazuji k mým oblíbeným autorům.

03.03.2012 5 z 5

Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Jeremy Strong

Perfektní! Knížku jsem koupila své třináctileté dceři, ta ji přečetla za dva dny. Já jsem jen tak ze zvědavosti nahlédla na první stránku a už jsem se od ní neodtrhla :D.

10.02.2012 5 z 5

Mrtvá v bahně Mrtvá v bahně Simon Brett

Knížka se mi zdála tak nějak zdlouhavá. Přiznávám, že jsem některé pasáže přeskakovala.

29.12.2011 3 z 5

Moje báječné ženy Moje báječné ženy Edita Sipeky

Stejně jako první díl je tato knížka moc milé počtení. Možná se mi zdála trošku uspořádanější.

25.12.2011 5 z 5

Sešli se v Bagdádu Sešli se v Bagdádu Agatha Christie

Tak tahle knížka mě moc nechytla - pro mě jedna z těch horších...

12.03.2011 3 z 5

Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad Halina Pawlowská

Nevím proč, ale knížky Haliny Pawlowské mě moc neoslovily.

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Ačkoliv je kniha úspěšná a známá, pro mě byla bohužel o ničem. Vůbec mě nechytla, velmi stěží jsem ji přečetla.

Odhalená tvář Odhalená tvář Sidney Sheldon

Perfektně napsaná detektivka, jen je škoda, že se dal vrah poznat už od půlky knihy.

12.03.2011 5 z 5

Dům u kanálu Dům u kanálu Agatha Christie

Asi tak polovina knížky se mi zdála celkem zdlouhavá, některé věci se tam stále omílaly kolem dokola. Závěr byl ovšem (jako vždy) překvapivý a nečekaný.
Když to shrnu - už jsem četla lepší knížky od Agathy.

12.03.2011 4 z 5