Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad

Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6025/jak-byt-stastny-dvanact-nemoralnich-rad-6025.jpg 3 113 14

Lehké poznatky, vyslechnuté osudy a rady, které si dávají kamarádky, kamarádi, rodiče, děti a známí. Neberte všechno, co je na papíře, vážně. Slova mají totiž skutečnou vážnost jen tehdy, když jde o petice, o závěť a o smlouvy...

Literatura česká

Vydáno: , Motto

Jak být šťastný - Dvanáct nemorállních rad , 1996

terezie1121
terezie1121
23.02.2024 3 z 5

Kniha nebyla žádná pecka, ale některé pasáže byly úsměvné. Nebyla nejhorší.

kercah
kercah
05.02.2023 odpad!

Osobně se mi kniha vůbec ničím nepřiblížila.

knihomolka27
knihomolka27
13.04.2021 3 z 5

Moje druhá kniha od Haliny, která překonala tu první. Byla daleko víc vtipnější a námětem mi taky sedla. Celá kniha byla pojatá velmi parodicky, ale byly tam i části, které se sice na první pohled tvářily jako parodie, ale byly vlastně dost pravdivé, akorát, že autorka jako málokterý člověk měla ,, koule" přiznat to. Jestli teda chcete nějakou knížku od Haliny, tak doporučuju tuhle.

citronekodvedle
citronekodvedle
16.01.2021

Dostala se ke mě náhodou a jak autorka na začátku nabádá četla jsem ji s nadhledem. Představila si k ní Haliny hlas a bylo to. Docela dobře jsem se nasmála. Ale číst se to musí vážně s nadhledem.

4xbabča
4xbabča
20.11.2020 2 z 5

Kniha mě pobavila, ale přeci jen s odstupem času, kdy jsem ji četla poprvé, to bylo jiné.

iceVS
iceVS
24.07.2020 2 z 5

No... smutný je, že přese všechnu tu ironii má vlastně autorka pravdu.
Halina je fenomén, dokázala se odlišit a napsala spoustu vtipných věcí. Že z téhle knížečky nejsem na větvi nijak neshazuje to, že si myslím, že je to úspěšná žena.

pingu1
pingu1
03.03.2019 4 z 5

Vcelku humorné čtení, už jsem věděla,co čekat :-)

Pavlička
Pavlička
20.02.2018 3 z 5

Kniha je plná vtipných hlášek :). Pobavila.

combatgirl
combatgirl
08.02.2016 2 z 5

U této knížky jsem se alespoň občas zasmála.Škoda jen,že je psána pro lidi vyšších poměrů,né pro běžný lid.

Peleus
Peleus
25.08.2015 3 z 5

Jednohubka. Pokud přistoupíte na šablonovitý humor autorky, dá se číst a sem tam se i pousmát.

P.S. Na chvíli mě zabavila a jako takovou záplatu na nudu ji rovněž beru a neurážím se.

Verrrunka
Verrrunka
07.08.2013 3 z 5

Poznatky o životě. Vcelku legrace.

kika 13
kika 13
19.01.2013 3 z 5

Psané z humorem a dobře se mi to četlo.

safira111
safira111
27.11.2011 2 z 5

Její nejhorší kniha, nedá se to číst.Už se uradila.

Trina1
Trina1
12.03.2011 3 z 5

Nevím proč, ale knížky Haliny Pawlowské mě moc neoslovily.

Kniha Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad je v