Tobika Tobika komentáře u knih

Velký bobek Velký bobek Milada Rezková

Skvělá kniha. Popisuje cestu trávicí soustavou jako dobrodružný příběh. Vtipně udělaná kniha a zároveň naučná. Doporučuji!

01.03.2019 5 z 5

Největší přání Největší přání Ester Stará

Knížka se mi moc líbila. Dá se přečíst jen tak jako příběh. Zároveň přímo láká ke kladení otázek a hledání odpovědí na různá témata. Hledání mezi příčinami a důsledky událostí. Jako bonus krásné ilustrace.

09.02.2018 5 z 5

Perinatální paliativní péče Perinatální paliativní péče Kateřina Ratislavová

Velice dobře zpracovaná kniha na toto těžké a citlivé téma. Na českém trhu doposud chybějící.

10.12.2017 5 z 5

Zebra pod postelí Zebra pod postelí Markus Orths

Tahle knížka se mi četla velmi dobře. Moc se mi líbila.

04.10.2017 5 z 5

Tango: Skutečný příběh jedné tučňáčí rodiny Tango: Skutečný příběh jedné tučňáčí rodiny Peter Parnell

Moc pěkný příběh tučňáčí rodiny, která se skládá ze dvou tatínků. Byla jsem mile překvapena i tím, že je podle skutečné události.

24.09.2017 5 z 5

Pohozené kšandy kamaráda Standy Pohozené kšandy kamaráda Standy Dagmar Kýrová

Knížka humorných básniček s vtipnými komentáři. Moc mě bavila!

29.06.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Skvělá detektivka. Perfektní propracování, popisy a prolínání děje. Nečekané rozuzlení. Za mě lepší než předchozí trilogie. Doporučuji!

07.06.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Nenáročná jednoduchá detektivka. Na to jak byla knížka označovaná jako "bomba" bych čekala větší propracovanost. Závěr to trochu zachránil, ten byl skvělý.

02.06.2017 3 z 5

O pejskovi a kočičce: Jak hráli divadlo a co bylo na Mikuláše (převyprávění) O pejskovi a kočičce: Jak hráli divadlo a co bylo na Mikuláše (převyprávění) Alena Koutná

Moc hezky se četla dětem, jelikož je na každé stránce ilustrace.

01.01.2017 4 z 5

O malé Aničce O malé Aničce Lasse Sandberg

Tuhle knížku jsem jako dítě milovala. Teď jsem na ní náhodou narazila. Musím si jí pořídit :)

19.06.2016 5 z 5

Létala jsem za sluncem Létala jsem za sluncem Paula McLain

Krásný a citlivý příběh. Neuvěřitelně čtivá knížka. Hodně se mi líbilo, že jsem se opět setkala s postavami z knihy Vzpomínky na Afriku.

20.05.2016 5 z 5

O Mášence a třech medvědech - zvuková knížka O Mášence a třech medvědech - zvuková knížka Alexandra Niklíčková

Moc pěkná knížka pro nejmenší děti. Můžou si sami pouštěť vyprávění k jednotlivým obrázkům a zároveň je text i napsaný. Pouze bych vytkla rychlost namluvení. To bych trochu zpomalila.

14.04.2016 4 z 5

Písničky pro nejmenší Písničky pro nejmenší Josef Krček

Souhlasím se Simirou. Známé písničky z dětství. Moc pěkná knížka.

14.04.2016 5 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Příběh, který chytne za srdce. Jedna z nejkrásnějších knih, co jsem kdy četla. 5 hvězdiček je na tuhle knihu moc málo.

30.09.2015 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Skvěle napsaná kniha. Líbila se mi více než Zmizelá.

20.09.2015 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Obálka stejná jako ke knížce Easy. Trochu divné, ne?

17.05.2015

Barevný koníček Barevný koníček Nathan Kravetz

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek v dětsví.

17.03.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krásný příběh provázený slam poezií.

27.02.2015 4 z 5

Zpověď Zpověď Héléne Gremillon

Krásný, dojemný a napínavý příběh. Hlavně druhá část, kdy vypráví Elizabeth.

17.02.2015 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Super knížka. Moc hezky se četla. Děj odsýpal. A konec mě taky dostal! Je to moje první knížka od Adele a už se těším, jaký budou ty další.

06.02.2015 4 z 5