tittanie tittanie komentáře u knih

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Četla jsem první díl a ten mě neodradil od čtení druhého. Jestli budu číst další knihy z této série nevím. Možná v budoucnu, jsem tohodle tématu přečtená. Tak uvidím. Co se týče knihy tak je to tak padesát na padesát. Nápad zajímavý, ale asi mi trochu nesedí styl psaní autora, s tím jsem se potýkala i u prvního dílu.

17.07.2020

Lovci perel Lovci perel Colin Falconer (p)

Určitě se mi z této série líbil první díl. Ale asi jsem od něj čekala více. Protože prostředí lovců perel je podle mého velice zajímavé. Ke konci už bylo hodně postav a kniha byla podle mě delší než by potřebovala.

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Pořád jsem si myslela, co je to za matku a nakonec jsem si říkala, co je to za syna. Trochu mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec měla kniha zajímavé rozuzlení.

17.07.2020

Odříkaného manžela největší krajíc Odříkaného manžela největší krajíc Alena Jakoubková

Původně jsem si od autorky chtěla přečíst jinou knihu, ale tu jsem nesehnala, tak jsem sáhla po této knize. První dvě třetiny se mi líbily konec mě asi spíš zklamal.

Božský Božský Christina Lauren

Za mě ne. Knihu jsem četla jenom proto, že jsem přečetla knihy předchozí a nevím, možná jsem je četla moc rychle po sobě a přišly mi knihy na jedno brdo.

Sněhová královna Sněhová královna Hans Christian Andersen

No potřebovala jsem něco do čtenářské výzvy. Za mě Andersen ne.

Vinohrad Vinohrad Tamara McKinley

Knihy z Austrálie miluju, ale tady jsem se docela musela nutit dočíst ji. Přišla mi taková moc natažená stačila by polovina stránek a věřím, že by byla lepší.

Příběh staré šperkovnice Příběh staré šperkovnice Marie Macková

Zajímavý detektivní příběh z pro mě zajímavé doby.

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

Oblíbená autorka. Zajímavé téma, hezky podáno.

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Zajímavé. Celou knížku mi nedošlo, co se vlastně děje, až nakonec. Takže tohle je fajn. Postavy trochu kostrbaté, asi dost nereálné. I když nevíme, co se lidem může dít v hlavě.

17.07.2020

Perly nebes Perly nebes Colin Falconer (p)

První díl se mi líbil více. Druhý jsem asi četla spíš z povinnosti. Prostředí lovu perel je zajímavé i ta doba, ve které se odehrává.

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Téma je to zajímavé, ale přišlo mi nějak nedotažené. U čtení jsem se krapet nudila. Je pravda, že konec mě překvapil.

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Hodnotím po delší době od čtení a popravdě vůbec jsem si nebyla schopná vybavit, o čem kniha byla. Takže jsem se musela podívat na ukázku z knihy. A pak jsem si vzpomněla. Vzhledem k tomu, že jsem nečetla další knihy ze série, tak mě kniha asi nezaujala, tak moc abych se pustila do dalšího čtení.

Pokoj bez dveří Pokoj bez dveří Karolina Tůmová

Knihu jsem si chtěla dlouho přečíst, ale nakonec jsem byla zklamaná. Někde takové nedotažené, někde nepochopitelné, ale přečíst se to dalo.

V jiné době V jiné době Jillian Cantor

Někdo tady psal, že tam bylo málo války, ale mi přišlo zajímavé, že se Hanna probudila a nic si nepamatovala, jako by válka nebyla, ale ona byla a všechno kolem ní ji to připomínalo neexistence budov, lidí... to muselo být hrozné. Protože kdyby si válku pamatovala, tak by i věděla proč není nic jako znala, ale teď se ocitla v jiném světě. Nakonec zajímavé dílko.

Dlouhý, Široký a Krátkozraký Dlouhý, Široký a Krátkozraký Zdeněk Svěrák

První knížka od těchto autorů, kterou jsem kdy četla. Není to asi můj styl humoru. Bohužel.

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Autorku mám ráda, knížka nezklamala, byla vtipná docela rychle se četla, ale na mě tam bylo moc nechutných vtípků. Jinak to byl zajímavý pohled do zákulisí koncertů.

17.07.2020

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knihu bych zařadila do oddechových knih. Myslím, že na to je moc dlouhá a neškodilo by ji, kdyby byla kratší. Možná jsem neměla číst hned po sobě i knížku od stejné autorky Výpověď. Jinak autorka zvolila podle mě zajímavé prostředí pro děj knihy.

O princezně na klíček O princezně na klíček Josef Hanzlík

Prostě pohádka o princezně na klíček. Moc pěkné písničky i TV zpracování.

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Tuhle autorku mám ráda. Dobře se mi čte a málokdy mě její knížka zklame. Tato kniha se mi líbila. Dobře vykreslené postavy, zajímavý děj. Ještě nečetla knihu z prostředí půjčovny svatebních šatů.