tigrislinda tigrislinda komentáře u knih

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

Do současnosti zasazená Jane Eyrová nemá chybu!!! Přečetla jsem ji na jeden zátah... Vtipné, napínavé, prostě fajn oddychová knížka. Ráda ji doporučím!!!

30.05.2014

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Kniha je úplně jiná, než na jakou jsem od Tess zvyklá, ale o to krásnější. Velice dojemný příběh z minulosti a napínavý příběh ze současnosti volně na sebe navazující. Moc se mi knížka líbila a měla jsem ji přečtenou za jeden den. Moc ráda ji doporučím!!!!

04.11.2016

První První Kiera Cass

Perfektní kniha. Všechny díly jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbily. !!!!

04.10.2015 5 z 5

Zakázaná oáza Zakázaná oáza Choga Regina Egbeme

Moc pěkné čtení, člověk se musí divit, jak některé ženy žijí a co musí vytrpět.....

17.06.2015

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nádherné počteníčko!!!!

29.05.2015

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

skvělá knížka, doporučuji, napínavé a čtivě, autorka nikdy nezklame

29.05.2015

Černý kód Černý kód Marianne de Pierres

tak jako první díl, děj má spád, napínavé, perfektní počteníčko!!!!

13.04.2015

Krach Deluxe Krach Deluxe Marianne de Pierres

perfektní, napínavé, děj má spád, opravdu skvělé čtení!!!!

13.04.2015

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Úžasné, působivé, děsivé. Doufám, že autor ještě něco napíše. Opravdu jsem si čas strávený s touto knihou užila.

23.03.2015

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Skvělý psychologický román s detektivní zápletkou. Linková mne umí prostě vtáhnout do děje. Opět mne dostala!!!

19.03.2015

Hra se stíny Hra se stíny Charlotte Link

Knížka se mi líbila, byla napínavá, ale ke konci jsem už vraha odhadla. Asi jsem trošku psycholog. Je pravda, že postavy si byly dost podobné a reagovaly nepřiměřeně, na můj vkus, ale jinak celkem příjemné čtení.

10.03.2015

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Perfektní počteníčko. Druhý díl je ještě napínavější a akčnější než první. Opravdu jsem knihu zhltla a těším se na pointu, co se z toho všeho nakonec vyvine. Opravdu knížka nemá chybu!!!

03.02.2015

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Právě dočítám a je to bomba, tahle série nemá chybu, čte se jedním dechem a jsem nadšená!!!!

29.01.2015 5 z 5

Už ani slovo Už ani slovo Andrew Klavan

Perfektně napsané, napínavé, nemohla jsem knihu odložit a četla jsem až do noci.

14.01.2015

Rebel Rebel Bernard Cornwell

Pěkný příběh a velice čtivý. Moc se mi kniha líbila...Všechny hvězdičky

12.12.2014

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Naprosto úchvatný, neotřelý příběh, který vás nenechá knihu odložit. První díl byl krásný a tento druhý přímo nádherný!!!Těším se na další pokračování!!!!

24.11.2014

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Jedno velké zklamání, ani jsem ji nedočetla. Raději ji nikomu nedoporučím!!

30.05.2014

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Další výborný thriller, Kristina je stále lepší!!Promyšleně stupňované napětí až do konce a věrohodné postavy, na rozdíl od jiných autorů Čte se jedním dechem a odložit ji je problém....

13.11.2014

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Napínavé, čtivé, poutavé, dokonalá zápletka, nechtěla jsem knihu vůbec odložit.

13.11.2014

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Další perfektní díl, knížky této autorky čtu jedním dechem, napínavé , zamilované prostě fajn....

19.06.2014 5 z 5