Ticiana Ticiana komentáře u knih

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Jesteze jsem se prelouskala první půlkou knihy. Viky byl rozmazlenej a znudenej, Hana to nedavala a její máma to proste chtěla řešit. Druhá půlka byla pro mne absolutní a skvělá jízda. To uz jsem si i zvykla na styl psaní. A přemýšlím i nad knihou Kdo zabil Snizka. V každém pripade tohle je moc dobra oddechovka.

08.10.2019 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter se asi ani jinak nedá ohodnotit. Autorka to vymyslela naprosto báječně.

07.09.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak dlouho jsem se na nej tesila, ze jsem to precetla za jeden den. A opravdu se mi to libilo. Carter a Garcia jsou skvely tym. I presto, ze vrazdy byli tak odporne, u par dialogu jsem se i zasmala. Mela jsem par postav, co se mi nepozdavali, a nakonec se potvrdilo, ze to byla ta postava, co se mi nezdala nejvic. Presto jsem netusila, co je motiv. A ted rychle na dalsi dil.

20.08.2019 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Druhy dil jsem taky zhltla. Luc a Ava jsou proste bozi. Neokoukaný téma, hustě provedeny vraždy. Osobní příběhy hrdinu taky skvěle. Nemam co vytknout. Uz jen čekat na další dil. Muzu jen doporučit.

30.04.2019 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Musím poděkovat za tip od knihovnice. Úžasná knižka. Četla jsem ji jedním dechem. Doporučuju. A neleknete se, že je to bichle, čte se samo.

03.06.2018 5 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Musim rict, ze Brian Freeman to proste umi, vic se mi libila sice kniha Sama proti vsem, ale Hluboky snih moc nezaostava. Libili se mi hlavni hrdinove, a vlastne cela ta tragedie toho pribehu. Doufam, ze se dockame dalsi knihy tohoto autora.

12.12.2023 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

No přes půlku knihy jsem si rikala, jestli to vubec doctu. Pak se to rozjelo. Kniha mi nepřišla vtipná, temer celou dobu jsem vubec nesympatizovala s postavami. Konec byl fajn.

20.11.2023 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Hodně hezky napsaný. Je jasný, ze je to fiktivní, ale stejně me to bavilo. I přes všechny události nebyla kniha vibec depresivní. Prave naopak, stále se něco dělo a bavilo me to.

15.11.2023 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No druhy dil plný krveprolití, násilí. A zas Baxterova, která me absolutně stvala, a celkove mi bylo vlastně jedno, co se tam děje. Prectu i poslední dil, jen ze zvědavosti, co s Wolfem.

18.06.2023 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Chvíli jsem myslela, ze to vzdam. Baxterova a Wolf byli pro me neskutečně nesympaticky, jediná dobra postava byl Edmunds. Vic na 3* to není, prectu si i další díly, možná to bude trochu lepsi.

10.06.2023 3 z 5

Zmrazené zlato Zmrazené zlato Rolf Börjlind

Musim říct, ze se mi tenhle dil četl zatim asi nejlíp. Zápletka skvělá, divočina, hledání pokladu a pak úplně rozuzleni. Hned se poustim do dalšího dilu, kvůli zakončení knihy a taky chci vědět, jak se vztahy vyvíjejí dal.

25.03.2023 5 z 5

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

Tak a ja se rychle musim znovu kouknout na film. Moc me kniha bavila a jsem rada, ze jsem ji precetla. Hodne jsem se pobavila.

09.01.2023 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Sloan jsem si oblíbila a tenhle dil je lepsi než první. Hodně ctive, krátké kapitoly a celkove rychle přečteny. Libi se mi její intuice. A to, ze ne vždy jde podle “předpisu”. Jsem zvedava na další díly, a taky na novou sérii tohoto autora.

19.09.2022 5 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Nemohla jsem se odtrhnout, hodne se mi libila linka s Abdulem. Kniha je hodne realna, az si nekdy rikam ze az prilis. Jedno vede k druhemu a hop, uz se to neda zastavit. Trosku mi tam chybelo Rusko, ktere by se podle mne do toho taky zamichalo driv nebo pozdeji. Nastesti je to jen fikce, a doufejme, ze se to NIKDY nestane.

08.08.2022 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Ze zacatku jsem se musela trochu chytnout, protoze jsem si moc nepamatovala, co se stalo Rose. V kazdem pripade ma tenhle dil zase spad. Hlavni postavy mi byli hodne nesympaticke, ale kniha ubihala zavratnim tempem. Libila se mi dejova linka s Rose a jsem zvedava na dalsi dily, snad se trochu autor rozpise i o Asadovi.

20.07.2022 4 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Vánoční prasatko je skvele. Pohádka pro mladší děti, která v sobě nese ponaučení. Takovej neznej pribeh. Úplně jiné než Ikabog.

30.12.2021 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Kniha je ctiva, ale ja jsem urcite veci odhadla. Chris mne hodne stval, byl uplne zaslepeny. Taky mne to docela prekvapilo s Piper. Hezky vystaveny thriller.

13.12.2021 4 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Cetla jsem uz po druhe, protoze jsem si uplne nepamatovala, co se tam stalo a taky, ze ted budu cist i dalsi dva dily. Po prvnim precteni jsem si precetla Temnou hmotu, ktera patri k mym nejoblibenejsim kniham. Pri druhym cteni jsem uz az tak fascinovana nebyla tim, co se tam ze zacatku delo, spis tim, co vse Ethanovi udelali. A to mne stvalo. Druha polovina knihy byla skvela. A ted sup na dalsi dily.

31.08.2021

Dítě zvané „To" Dítě zvané „To" Dave Pelzer

Davat jakekoliv hodnoceni tady je nesmysl. Tohle by se nikomu nemelo dit. Rika se sice, ze vsechno zle je na neco dobre, a sam autor priznava, ze nebyt tyrani, nevi, jaky by z neho byl clovek. Je strasne, ze nikdo z rodiny se za nej nepostavil, a ze jeho bratri jeste pomahali a otec byl uplne lhostejny. Prectu si dalsi knihy, uz jen proto, abych vedela, jak dopadli, a doufam ze mi to prinese zadostucineni.

09.04.2021 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Skvele. Mam sice v prectenych, ale posledni povidku si prece jen necham na konec cely sagy. Geraltuv humor je skvely, ale jeho popirani je nekdy az do nebe volajici. Zminka o Visenne mi prece jen potvrdila, co jsem si myslela. A teed dal cist, protoze to nejde odlozit.

05.03.2021