Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Bezvadná kniha, četla se mi velmi dobře. Zajímavý námět

23.07.2019 5 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Super čtivé, zápletka pecka, mnoho postav mi nevadilo, naopak to mám ráda a nijak jsem se neztrácela, stránek sice požehnaně, ale vůbec mi to nevadilo a četla bych klidně ještě dál. Přečteno jedním dechem, tuhle sérii prostě miluju a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Vytáčí mě jen čekání na to, co bude dál.

23.02.2024 5 z 5

Poirot a já Poirot a já David Suchet

David Suchet je pro mě ten nejlepší Poirot, ne-li jediný pravý a tak jsem si knihu musela přečíst. Sehnat jí byl trochu oříšek, ale podařilo se a jsem za to velmi ráda. Četla se sama, je dojemná a upřímná, občas zdlouhavá, ale to mi nijak nevadilo. Ocenila bych více fotografií, ale jelikož jsem seriál viděla snad i pozpátku, tak mi to až tak nechybělo a udělala jsem si pěkný maraton s knihou a seriálem :)

04.02.2024 5 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Na novou knihu od Moriarty jsem se moc těšila, ale přišlo lehké zklamání. Kniha nebyla úplně špatná, ale rozhodně už jsem od autorky četla lepší příběhy. Začátek zdlouhavý, pro mě skoro až nudný, poté se to rozjelo a konečně jsem se pořádně začetla, posledních pár stránek bylo něco mezi, už jsem byla začtená, tak mi to až tak nevadilo, ale rozhodně by se to dalo zkrátit a nevadilo by mi to taky. Občas to bylo překombinované, především mi ale vadilo šíleně dlouhé popisování úplných blbostí a omáček okolo. Příběh a námět sám o sobě zajímavý, postavy super.

22.01.2024 3 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Rychlejší konec, ale opět super kniha :)

27.12.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Četla se dobře, příběh rychle utíkal, konec trochu předvídatelný.

16.01.2023 4 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Přečtená rychle, bavila mě, ke konci trochu překombinované, ale dojem mi to nezkazilo.

11.07.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Miluju knížky téhle autorky, vždy mě vtáhne do děje a ani se nenaději a už je konec, stejné to bylo s touto knihou, palec nahoru ;)

18.04.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Super příběh, čtivě napsaný, námět i celé zpracování se mi velmi líbilo :)

17.03.2022 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Námět super, kniha se mi vcelku líbila, ale občas se to vleklo, celkově jsem spíše spokojená. A díky ní jsem se dozvěděla o aplikaci BME a už mám staženo, za mě super tip jak pomáhat

21.05.2021 4 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Takový krásný, miloučký Vánoční příběh :) Zápletka byla vcelku jasná, i konec, ale na zimu a Vánoce se skvěle hodí, nádherně mi to navodilo tu správnou atmosféru (četla jsem před Vánoci).

07.04.2021 5 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Kniha se četla skvěle, moc jsem na ní těšila a rozhodně nezklamala :)

27.01.2021 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Pěkný Vánoční příběh, zápletka mi byla vcelku jasná hned, ale je to takové milé, romantické, vánoční, prostě Vánoce ideál :)

27.11.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha se mi četla skvěle, děj mi rychle utíkal. V knize je hodně postav, což mi nevadí, takové mám nejradši. Zajímavý příběh, klidně bych brala delší.

09.11.2020 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha se mi četla dobře, děj mi utíkal, líbilo se mi propojení - sledovat děj přes obě hlavní postavy, ale vadil mi konec, za mě nedomyšlený a odbytý, rychle ukončený. Trochu ho prodloužit a dát mu lepší formu a bylo by to skvělé.

09.11.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Trochu mi to připomínalo Kinga - tedy tou Jámou a tím co by se v ní mělo dít. Řadila bych jí spíše k průměru. Hlavní hrdina mě rozčiloval.

27.10.2020 3 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Kniha mě hodně bavila, dobře se mi četla, děj mi utíkal.

16.05.2020 5 z 5

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Jsem spokojená, kniha mě velmi bavila, nemohla jsem se odtrhnout :)

20.04.2020 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Zajímavý nápad na děj. Kniha se mi skvěle četla.

17.02.2020 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Miluju celou tuhle sérii, od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Za mě vynikající jako vždy

09.11.2019 5 z 5