TessaJean TessaJean komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Kolikrát si říkám, jak nechutnější a zvrácenější vraždy ještě Carter vymyslí... skvělý příběh a ještě lepší konec! :))

02.01.2018 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Další perfektní dílo! Carter opět nezklamal! Moc se těším na další díly.. :)

02.01.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Naprosto dokolané!! Zatím nejlepší kniha co jsem od autora četla. Nejvíce mě bavily a děsily zároveň pasáže s Červem...navíc když si člověk představí, že takovéto utrpení se dítěti může skutečně stát. Konec mě doslova šokoval, a bylo mi z něj i celkem smutno.

02.01.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Od autorky mám všechny knihy, tudíž jsem si musela přečíst i Skvrnu. Musím říct, že příběh se mi zdál velice zvláštní, ale i přesto mě kniha celkem bavila. Nejvíc se mi na tom líbilo to, že autorka umí udržet strašidelnou a temnou atmosféru... chvílemi mi přejížděl mráz po zádech. :) Co víc, text se čte velice dobře.

02.01.2018 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět bravurní dílo!! Díky krátkým kapitolám, které vždy skončí tak, že musím pokračovat dál se knížka čte rychle a je velice napínavá. Autor píše velice čtivé příběhy.:))

30.10.2017 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Výborně napsaná kniha!! Vtáhla mě hned na začátku, což se mi obvykle nestává. Líbilo se mi, že už od prvních dvou stran se tam něco dělo a každá kapitola končila tak, že mě to nutilo číst dál a dál.. rozhodně si přečtu i další jeho knihy.

28.09.2017 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Kniha mě vůbec nebavila. Dohromady je to téměř o ničem, znovu bych si ji rozhodně nepřečetla. :)

17.09.2017 1 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Miluji takovéto psychologické thrillery. :) S knihou jsem byla spokojená. Dlouho jsem nevěděla jak to vlastně celé je a i když jsem si dělala nesčetně názorů stejně to nakonec všechno bylo úplně jinak. Za mě to bylo napínavé až do konce a nemohla jsem se odtrhnout.

29.07.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihy od Johna Greena se čtou dobře, ale nebaví mě. Stejně tak to bylo i s touto knihou, která mi spíše přišla o ničem a téměř nic se tam nedělo.

19.07.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Bože.. tak to bylo naprosto dokonalý! Kniha mě okamžitě vtáhla do děje a byla napínavá a velice strhující. Normálně přečtu jednu knihu za týden, ale tuhle jsem měla přečtenou už za dva dny, jak jsem se od ni nedokázala odtrhnout. Jedním slovem bomba.

06.07.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Zajímavější to začalo být až v druhé části. Kniha se mi četla dobře, ale konec mi přišel celkem přitažený za vlasy

03.07.2017 4 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Tak tohle byla naprostá bomba! Po dlouhé době jsem zas četla něco, co mě chytlo od začátku až do konce a nemohla jsem přestat obracet stránky. Napínavé, strhující, psyho.. zkrátka vše co by měl správný thriller mít. :) jsem moc spokojená a kniha se tímto řadí k mým nejoblíbenějším. Akorát konec mě trošku zaskočil a představovala bych si ho trochu jinak. Nicméně, doporučuji všem milovníkům zvrácených příběhů :)

11.06.2017 5 z 5

Utajený drahokam Utajený drahokam Virginia Cleo Andrews

Děj podle mě nebyl nějak extra zajímavý... jediné plus je to, že je tato kniha velice čtivá stejně jako všechny autorčiny knihy. :)

25.11.2016 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Ačkoli většinu lidí kniha zklamala ať už za to mohl samotný děj, nebo hlavní hrdinka, já mohu s jistotou říct, že tento díl se mi líbil ze všech nejvíce...kupodivu ani hlavní hrdinka mi nelezla tolik na nervy jako Amerika a její nerozhodnost.
Předchozí 3 díly Selekce bych hodnotila jako takový průměr, zatímco tato kniha u mě má lepší nadprůměr. Myslím že se mi asi líbilo víc dívat se z pohledu toho kdo si tentokrát vybírá :)
jsem moc spokojená.

24.10.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velice pěkná kniha! Čtivá a není to alespoň žádná přehnaně romantická slátanina :)

08.10.2016 5 z 5

Falešný třpyt Falešný třpyt Virginia Cleo Andrews

Jsem nadsena. Zatim nejlepsi dil co jsem cetla.. uvidime jake bude pokracovani....

01.10.2016 5 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Já osobně od Lanczové čtu raději romány pro dívky... každá její kniha je sice nesmírně čtivá, že ji tak jako tak dočtu, nicméně tato kniha se mi zdála taková nic moc. Děj byl jednotvárný a víceméně se tam ani nic nedělo :)

09.08.2016 3 z 5

Perla v mlze Perla v mlze Virginia Cleo Andrews

Nádherně se čte! Pořád jsem musela obracet listy a číst dál a dál...
Kniha mě pohltila natolik, že jsem ji stihla přečíst za dva dny, což se mi běžně opravdu nestává :)

01.08.2016 4 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Neuvěřitelná kniha, možná ještě napínavější jak její předchozí díl sběratel očí :) Sebastian Fitzek zkrátka nikdy nezklame.

14.05.2016 5 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Precteno za dva dny!! Uzasna, nepopsatelna kniha, ktera vas nepusti do sameho konce. :)

08.05.2016 5 z 5