terush2300 terush2300 komentáře u knih

On On Carey Heywood

Klišé s téměř nulovou zápletkou.

18.01.2019 2 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Za mě zatím jednoznačně nejslabší díl série. Příběh mě nezaujal, nenadchl ani nechytl, vlastně mě spíš nudil.

02.03.2018 1 z 5

Hugh Laurie: Nespokojený melancholik Hugh Laurie: Nespokojený melancholik Katty Joyce (p)

Kniha je čtivá, ale velmi mi vadilo, že dle mého názoru nedodržovala jakousi časovou přímku. A také mi přišlo, že se tam spousta věcí omílala stále dokola. A samozřejmě ty rozhovory, které byly stylizované tak, jako by je autorka prožila spolu s postavami.

07.11.2017 2 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Nápad této knihy mi přijde skvělý, ale bohužel mi velmi nesedla postava Hannah Baker a její pohled na svět a události a to byl nakonec důvod, proč jsem místo 4*, dala jen 3*.

31.10.2017 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha pro mě byla velkým zklamáním. Jednak proto, že mě vcelku nudilo číst ten samý příběh znovu a hlavně proto, že jsem si Christianovo nitro představovala úplně jinak a tato kniha mi zbourala všechny nastřádané iluze. Za mě tedy jen nepovedený pokus vytřískat z této série ještě více peněz. Ale tak, není se čemu divit.

05.09.2017 2 z 5

Dávám 2* a to jen díky tomu, že jsem se díky téhle knize ještě více zamilovala do Draca

21.06.2017 2 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Povinná četba mi celkem nevadí, ale tohle bylo peklo a myslela jsem, že se tím neprokoušu.

03.10.2016 1 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Bylo to příjemné počtení, ale první díl se mi líbil mnohem víc. Také mi přišlo, že je to v podstatě jedno a to samé, ale možná je to tím, že jsem se na knihu vrhla ihned po dočtení Božského bastarda, takže jsem měla ještě vše v živé paměti.

26.07.2016 3 z 5