Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

krásně napsaná kniha, četla se skoro sama

07.07.2018 5 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Jedním slovem úžasná, byl to dárek do kterého se mi moc nechtělo...ale díky čtenářské výzvě jsem se do toho pustila a vůbec nelituju! Příběh senzační, krásně se četlo, zápletka krásná, krásný konec. Opravdu jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla

25.09.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Četla se skoro sama, suprově napsaná.. ale ze začátku jsem měla hlavní postavu docela ráda, ale ke konci se mi úplně znechutila.. .a ten konec? čekala jsem něco lepšího teda... za mě docela zklamání...a rozhodně bych nepovažovala za detektivku

17.08.2017 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Když jsem slyšela jaká je to super bomba knížka, tak jsem se teda taky rozhodla,že si ji přečtu...a teda musím říct, že první polovinu knížky jsem se vážně trápila, nešlo to číst,usínala jsem, nemělo to spád, až jsme myslela,že ji nedočtu... ale kousla jsem se a dočetla musím říct, že druhá polovina o 10000%lepší..;) ale znovu už asi číst nebudu, zase taková bomba to není

11.12.2016 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

naprostá bomba, Harryho jsem ještě nečetla navnadila mě kamarádka a musí říct,že mě to nadchlo, s filmem se to nedá vůbec srovnat, knížka je prostě knížka! Určitě někdy přečtu znovu

14.10.2015 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

přečteno jedním dechem :)

15.07.2015 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Druhý díl rozhodně lepší, propracovanější, detailnější než první. Čtení jsem jsi užila, mělo to spád a děj byl super!

23.08.2023 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Jednovaječná dvojčata, jedno úmrtí, nevědomost rodičů, které vlastně.. až mi to přišlo, že je to dost psycho, protože pořád přemýšlet jaká dcera přežila je hrozný. Konec jsem rozhodně nečekala, velmi zajímavé rozuzlení.

28.01.2023 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Jezis, ten Bryndza je prostě bozi!!! Chvíli mi trvalo zorientovat se v postavach, ale pak to zase byl ten stary dobry pribeh od Bryndzy. Zápletky, dynamycky dej, porad se něco delo, jo tohle me zase bavilo. Ja ty jeho knizky proste miluju.

11.04.2022 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tak konecne docteno, ze to trvalo... asi tak od pulky jsem se do cteni nutila. Neslo se zacist a hlavne jsem se hrozne ztracela v postavach, kde kde s kym.. ani jednotlive pribehy jednotlivych osob me nijak neuchvatili.. nevim zda si nekdy znovu prectu

01.12.2019 3 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Za me super..kratke kapitoly, melo to spad, porad se neco delo ;) knizka prectena za vikend takova jednohubka :D super postavy i zaver ;)

22.10.2019 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Tak tohle byla zatim bez pochyby ta nejhorsi knizka jakou jsem letos cetla.. Knizku jsem cetla snad pul roku, vzdycky jednu kapitolo a pak to neslo, musela jsem ji odlozit a cist neco jineho, malem jsem to i vzdala, ze to proste nedoctu, ale premohla jsem se, porad jsem doufala, ze prijde nejaky boom, áe bohuzel. za me nective, nezajimave napsane a formulovame, vubec me to nevtahlo, bohuzel

09.10.2019 1 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

za me super..kratke kapitoly,ktere mely spad. cetlo se velmi dobre, konec mohl byt trosku vice rozepsan, bylo to ukonceno snad v jedny kapitole. Postavy super, dej neotrely..

08.03.2019 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Moje prvni prectena knizka od Jojo a jsem mile prekvapena. Dejove linky super, nejen ty se Samem, ale i pracovni.Kupa zvratu novych pribeholu. Super, super, super. Jedine co bych vytkla byl ten konec,predvydatelny a az moc americky :D

23.02.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kridak byl super, hodne dobra myslenka a ten konec jsem necekala

06.02.2019 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Malokdy se mi stalo, ze bych se u cteni knizky rozbrecela, u tehle se mi to stalo hned dvakrat! Uzasne se cetlo, hltala jsem kazdou stranku, autor vychazi te skutecnych udalosti a za me neskutecne skvela knizka!

21.01.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Super, super, super! Hodne ctiva knizka, napeti pd zacatku do konce. Zapletka, motivy, popisy deje a postavy na jednicku.

14.12.2018 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

nijak me nezaujalo..jediny pribeh, ktery me oslovil byl ten Viktorcin..jinak me vubec neoslivilo..jeste, ze jsem necetla jako povinnou cetbu, protoze bych urcite nedocetla

07.09.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Parádní! Super spád, dobře se čte.

16.02.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

krasna knizka, ruzne pohledy na situaci, moc dobre se mi cetlo :)

10.03.2017 5 z 5