Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak takhle knížka se mi hodně líbila ..hodně čtivá, myslím, že na ni jentak nezapomenu. Příběh, kam až může dojít to, když si rodiče myslí, že pro dítě dělají to nejlepší, co mohou. Autorka neuvěřitelně dobře popsala postavy, chování matky pro mě naprosto nepochopitelné, hlavní hrdinky Báry mi bylo neuvěřitelně moc líto.. málem i slza ukápla. Tuhle knížku mám hodně pod kůží!!

04.10.2020 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Ježiš já ty knížky od Bryndzy prostě miluju!
Čtivé, krátké kapitoly, mělo to spád, na konci všechny dílky skládačky zapadly do sebe! Ale musím říct, že to je první knížka, kdy jsem přišla na to jak to dopadne, ještě než se to odhalilo, to se mi ještě nikdy nestalo.
Kate jako v ostatních dílech skvělá, ale Erika je Erika. Těším se na další případ!

08.08.2023 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

oddychovka, ktera se rychle cte :) clovek se zasmeje a zlepsi si naladu..

04.07.2022 3 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Super čtivé, jak už jsem si u autorky zvykla, nutí mě číst pořád dál a dál dokud není konec knížky :D jen tyhle téémata, pfff, hodně pochmurné témata, chvílemi mi bylo do breku...nic moc čtení na vánoce :D

13.12.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Hodne silny pribeh, hodne me zaujalo prolinani pribehu z Brezinky a gulagu. Dojemne a srdcercouci...

13.04.2020 5 z 5

Tak tohle bylo krásný. Nejsem milovník historie, historických postav, takže upřímně řečeno o Zátopkovi jsem věděla, jen to, že běhal... a to dost dobře :D

Takže jsem se knížky dost obávala, že mě bude nudit, ale forma komiksu mě přiměla si ho přečíst - a bylo super, krásně popsaný život, které Zátopek žil, přes práci až k OH. Knížka shrnula základní fakta, která by měl člověk znát - pěkně propracovanou grafickou stránkou. Myslím, že by knížce prospělo zpracovat i jeho dětství a život po OH.

15.02.2024 5 z 5

Duch Vánoc Duch Vánoc Debbie Macomber

Krásný vánoční příběh, milé povídání babičky o svém příběhu, dá dohromady různé typy lidí, které by des asi jinak nepotkali... a které o Vánocích propojí.

13.12.2023 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Pres leto si rada tyhle romantarny uziju, je na to proste nalada a chut :) necekam zadny zavratny propleteni pribehu, vsechno je zcela jasny, hned na zacatku, co si budeme povidat. Jako nektery sexualni pasaze byly moc az na me :D ale libila se mi zapletka s rodinou a prostredi staveni domu :) jo bylo to fajn.

18.07.2022 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Super oddechovka, to jsem v tehle dobe potrebovala.

16.06.2022 4 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Knizka z ktera az mrazi, ze to takhle nekde "funguje". Precteno asi za dva dny, psano formou rozhovoru, takze stranky hrozne rychle plynou. Clovek ani netusil, jak moc to je hrozne, povoleni na vse, sledovani vseho, nepredstavitelne. Clovek si uvedomi, jak se ma vlastne dobre.

31.01.2022 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

První knížka od autora, kterou jsem četla...nejdříve jsem se nemohla pořádně začíst, dělalo mi hrozný problém se v postavách orientovat, ale tak v půlce knížky už to bylo OK. Příběh super nepředvídatelný, postavy příjemné, určitě to není poslední knížka co od o něho budu číst. :)

29.01.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Za mě super, bylo to čtivé, kapitoly utíkaly a pořád se dělo něco nepředvídatelného. Sedlo mi to.. a konec jsem vůbec netušila :)

15.05.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Jako v každé knížce od Bryndzy jsem se nezklamala, napínavé nepředvídatelné, super dějová linka a popsaný detail jak postav, tak i prostředí. Tenhle styl psaní mě prostě sedne .

01.03.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tak opet,stejne jako jeho dosavadni knihy, prelouskano jednim dechem - neuveritelne ctiva knizka. Neuveritelne mi sedla hlvni hrdinka a jeji pribeh! Vysetrovani melo spad, opet jsem neodhadla co kdy nastane.. a konec taky vazne super, uz se tesim na dalsi dil

17.11.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tak muzu roct, ze tahle knizka me bavila od zacatku do konce. Hrozne mi vyhovuje styl psani, hltala jsem stranku za strankou. Pribeh pekne propracovany, jen jsem se bala tolika postav, ale hrozne me probeh vtahl do deje, ze jsem se rychle zorientovala kdo, kde s kym

16.08.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

pekny pribeh,takova romartarna, uz na zacatku clovek vi kdo s kym skonci. pekně napsáno, určitě přečtu znova. :)

30.01.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nemam slov, hodne silny pribeh z Osvetimi. laska a hruza koncentracniho tabora.. Nezapominejme na hruzu, ktera se stala, pripominejme si pribehy lidi, kteri tu hruzu museli zazit. Cest jejich pamatce.

26.01.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak tahle knížka mě dostala...úžasně promyšlený příběh..prolínající se děje, krásně popsané, smutné a dojemné zároveň. Určitě si ještě někdy přečtu.

07.07.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

na to, jak jsem se na knížku těšila, tak za mě veliké zklamání, nemohla jsem se vůbec začíst, časté prolínání postav bylo na mě dost zmatečné, příběh dobrý, ale podání a rozuzlení hrozné, rozhodně už po knížce znovu nešáhnu

07.08.2017 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak knížka mě hodně bavila, knížku jsem četla poměrně dlouho, ale jsem ráda, že jsem si ji dávkovala, protože po přečtení každé kapitoly rukopisu mi bylo zle. Přemýšlela jsem, jestli je vůbec nějaká matka tohoto jednání schopná, ale podle názvu knížky jsem čekala, že všechno nebude tak jak se na první pohled zdá.
Ale uznávám, že rozuzlení mě překvapilo, kdo s kým si nakonec hraje? Kdo koho přelstil?

13.04.2024 5 z 5