terkahrud terkahrud komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Skvělé a napínavé čtení. Kniha mě chytla od první kapitoly.

21.10.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Co k této knize říct? Od knihy jsem měla velká očekávání, protože prostor, který byl této knize věnován v médiích a na sociálních sítích, byl značný. Podle mého hodnocení se ale jednalo o průměrný román, který zapadne mezi mojí další přečtenou literaturou a za měsíc ani nebudu vědět, že jsem knihu četla.

28.12.2023 2 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Velmi zajímavé čtivo. Moc se mi líbilo, že do poslední chvíle nevíte, kdo je vrah. Každý v rodině má motiv. Jak běžné :-))

28.02.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Romantické čtení na 500 stránkách. Kniha by se jako oddychovka skvěle hodila na dovolenou někam k vodě.

07.01.2024 4 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Na knizku jsem se moc tesila. Obalka je nadherna a tak jsem knihu chtela mit. Do knizky jsem se ale nedokazala zacist a velmi me zklamal popis hlavni hrdinky. Pusobilo to na me jako velke klise.

02.03.2023 1 z 5

Vysvoboď mě Vysvoboď mě Malin Persson Giolito

Noir drama ze soudní síně o síle dětského přátelství a drsném zobrazení toho, co se stane, když společnost nedokáže ochránit ty, kteří to nejvíce potřebují.

22.07.2023 5 z 5

Vnučka Vnučka Bernhard Schlink

Krásný, dojemný a hluboký příběh. Do knihy bylo vloženo spoustu mouder a zajímavých myšlenek.

21.10.2023 5 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Knížka, která mi padla do vkusu. Odpočinkové, pohodové čtení. Začátek má možná trochu pomalejší rozjezd, ale potom to stojí za to. Teda za předpokladu, že čtenář má rád zvířata :-)
Jediné, na co jsem si musela trošku zvyknout, byla ER forma psaní.

09.04.2023 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Co k této knize říci? Za mě rozvláčný popis jednoho manželství bez lásky, příběh plný smyšlených a nereálných dramat, které pravděpodobně měly přidat na napínavosti. Za mě podprůměrná kniha, kterou jsem měla problém dočíst.

22.08.2023 1 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Začátek strhující, od knihy se nedalo odtrhnout. Od poloviny děj začal váznout a nastávaly plonkové pasáže. Závěr opět získal na síle a energii.

22.08.2023 3 z 5