terikus terikus komentáře u knih

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

(SPOILER) Eden mi trošku lezla na nervy...pořád jsem doufala, že se nakonec z Deana vyklube nějaký kretén, aby mu nakonec nezlomili srdce. Zápletka s Tiffany mi přišla moc krátká a uspěchaná. Také moc nepobírám ten "strašný problém" že jsou nevlastní sourozenci. Každopádně to bylo lepší, než první díl :-)

29.05.2021 5 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

Třičtvrtě knížky mě nebavilo...hodně jsem se nutila, trvalo mi to hrozně dlouho to vůbec přečíst...konec byl dobrej, ale to trápení, než se člověk dostane k tomu dobrýmu....možná že bych raději četla knížku o Temper :-D

30.03.2024 4 z 5

Hrátky v zákulisí Hrátky v zákulisí Olivia Cunning

Tahle knížka byla spíš sex a okolo trošku omáčky. Brian byl na rockera až moc slaďas a Myrna rádoby zlomená žena. Každopádně mi to vůbec nevadilo a ráda si přečtu další díly, nejvíc mě zaujal Sed a Trey.

12.01.2024 5 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Tak se nám to pěkně zamotává a nemohlo to skončit v horší chvíli :-D. Pro mě je tahle série lepší, než Z krve a popela a tenhle díl mě v tom jen utvrdil. Každopádně to čekání bude něco...

20.11.2023 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

(SPOILER) Závěr série byl skvělý, plný zvratů a emocí. Jediná vada na kráse byl Adrian, toho mi je vážně líto...

05.10.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Úplně jsem nečekala, že se bude jednat o historický román, tedy žánr, který nevyhledávám, ale příběh se mi přesto moc líbil.

11.09.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Na Colea jsem se těšila už od druhého dílu a nezklamal mě. Miluju tuhle sérii a už se těším na Sama!

05.08.2023 5 z 5

Někdo jako my Někdo jako my Estelle Maskame

Celá série byla pěkná, poslední díl asi nejlepší, jen bych brala nějaký epilog, nebo tak, abychom se dozvěděli to, co jsme se nedozvěděli...

04.08.2023 5 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

No Hector byl teda pěknej psychouš, nějak to pořád nemůžu rozdejchat. Tyhle sekty mi způsobují nervový záchvaty. Calder a Eden byli boží a já jdu hned na další díl, protože to skončilo tak blbě, že lituju všechny, co knížku četli hned a nepočkali na další díl.

03.07.2023 5 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

Hořkosladký konec zajímavé série. Mám z knihy smíšené pocity, z konce jsem byla vedle, ale epilog a dodatek mi bohužel moc nesedly. Z Timonova osudu je mi dost úzko.

19.03.2023 5 z 5

Procitlý milenec Procitlý milenec J. R. Ward (p)

Nejvíc zajímavá linka je Lassiter a Rahvyn. Na jeho díl čekám jak na smilování a doufám, že nebude trvat moc dlouho, než se dostane k nám. Doufejme, že to s jeho dílem zase dostane takové grády, jako na začátku série. Trošičku to začíná upadat, ale bratrstvo je srdcová záležitost, takže si to určitě stejně všechny přečteme :-D

16.03.2023 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Ten konec... BOŽE MŮJ!!!! Škoda, že další díl je v nedohlednu, protože tohle je teda něco...

05.02.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Dost jsem tápala v některých postavách, protože už je to dost dlouho, co jsem sérii četla, ale i tak to bylo super čtení a u Alexandera jsem se fakt dobře bavila. Asi si dám tu sérii znova...

05.11.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tohle byla bomba, opravdu jsem nečekala, že Julianovo tajemství bude takové a vážně mě to překvapilo. Doporučuju nečíst spoilery a komentáře, protože pak to nebude stát za to!

25.10.2022 5 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Další pecka od Jay! Zeba nejde nemilovat a Say neobdivovat, celý příběh dobře plynul, až jsem se lekla, že už jsem fakt na konci. Těším se na další příběhy, hlavně na Poppy, takže si držme palečky, aby nám je přeložili :-)

21.09.2022 5 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Krásný a dojemný příběh, hodně čtivý a skvěle napsaný, člověk se do hrdinů hned vcítí a až mi je teď z toho smutno, že už to končí...

11.09.2022 5 z 5

99 dní s tebou 99 dní s tebou Catherine Miller

Z toho konce mě bolelo srdce....

30.08.2022 5 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Knížka spíš pro ženy, které už žijí rodinným životem. Já tenhle případ jsem a hodně jsem se nasmála, je to fajn oddechovka.

29.08.2022 5 z 5

Road trip Road trip Beth O’Leary

Krásně napsaná kniha, moc jsem od ní nečekala a mile mě překvapila. Prolínání dějů bylo fajn, postavy dobře vymyšlené, celkově to bylo čtivé. Hlavní postavy mi sedly...ale Marcus...to je kapitola sama o sobě :-D

05.08.2022 5 z 5

Vlk Vlk J. R. Ward (p)

Další super dílo od Wardky, jsem ráda, že se tam často objevoval Vishous, protože ho žeru. Příběh byl super, Rio byla drsňačka a Lucan nezklamal, jako skoro žádná mužská postava od autorky. Jen mě mrzí, že si zase budeme muset počkat na pokračování. Těším se na ten závěrečný hukot :o)

31.07.2022 5 z 5