terikus terikus komentáře u knih

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Přečetla jsem už všechny knížky od autorky a tahle je jednoznačně nejlepší! A moc se těším na další díl o Jackovi!

13.11.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Mám ráda knihy na toto téma, takže pro mě tohle byla jasná volba. Moc se mi líbila, hlavní postavy byly super a určitě budu číhat, jestli se tu neobjeví další dílo autorky.

15.04.2021 5 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Hrozně smutná knížka, člověka nabádá k přemýšlení, jak by se zachoval on sám, kdyby onemocněl smrtelnou nemocí, jak by se s tímto osudem vyrovnal. Bojovat za každou cenu? Prožít zbytek času naplno? Vanessa to měla hezky vymyšlené, ale člověk míní, život mění.

16.09.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Tohle je pomaličku ale jistě Elle, kterou známe a která napsala Návrh. Bylo to fajn oddychové čtení, moc se mi líbilo, jen mi to asi na moc dlouho nezůstane v paměti. Čekala jsem, že skrz Prese toho tam bude víc, ale i tak to bylo fajn.

07.12.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tak tohle bylo fakt bomba! Skvělej humor, super příběh, kapesníčky potřeba! Knížka se opírá o citlivá témata, je tam pár nečekaných věcí, obzvlášť jedna, ta mi zlomila srdce. Knížku doporučuju všema deseti!

23.06.2022 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Guse mi bylo vážně hrozně líto...

10.08.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Moc jsem se nasmála, taky jsem si pobrečela a taky je to jedna z těch knížek, po jejichž přečtení nevím co si počít se životem. Tuhle sérii miluju a určitě se k ní vrátím.

09.08.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Skvělá knížka. Měla v sobě všechno, co od knížek očekávám - vtip, smutek, romantika, erotika, překvapení. Erotiky je tam hodně, ale v tomhle případě to v žádném případě neomrzí. Opravdu se mi tahle série líbí, trefila se mi do noty. Tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíc. Spisovatelku házím do oblíbených a doufám, že si od ní počtu více děl.

29.07.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Zase super :o) Raptor mě pobavil :-D

04.11.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tohle byla krása. Často jsem u ní musela rozmrkávat slzy :-)

11.05.2021 5 z 5

Spomienky na neho Spomienky na neho Colleen Hoover

Brečela jsem jak želva, emocionální masakr. Zase mě to úplně rozebralo. Colleen miluju a každá knížka od ní mě dostane a tahle nebyla výjimkou.
"Bolo pred tebou a bolo počas teba. Z nejakého dôvodu som si nikdy nemyslela, že bude aj po tebe.
Ale bolo a ja som bola tam."

04.12.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Parádní knížka! Žádná hluchá místa, děj má spád a zajímavé postavy. Miluju L.J.Shen!

27.09.2022 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Krásná knížka o uzdravení ze ztráty blízkého člověka. Nebyla tak vtipná, ale to se dalo očekávat. I tak mě některé pasáže rozesmály. Těším se na další díl a tento určitě doporučuji.

06.07.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

(SPOILER) Klasika slow burn jak jsme zvyklí, byl to hezký příběh. Ne ten nejlepší, ale byl fajn. Epilog mě docela zklamal, chtěla bych si ještě chvilku počíst o době po odjezdu Ruby, třebas i o následném shledání.

23.03.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

No tak podle obálky jsem čekala nějakou slaďárnu, romanťárnu a opak byl pravdou. Docela smutný příběh, který vezme za srdce. Je šílené, že se tohle na světě děje a jsem ráda, že jsem mohla přečíst knížku z tohoto prostředí.

03.10.2022 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Knížky od téhle autorky mě vždycky dostanou a stejně to bylo i tohoto příběhu. O emoce opět nebyla nouze a klidně bych si i početla něco víc o vedlejších postavách...

28.09.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Skvělé ukončení série a super epilog. Byla jsem překvapená z toho, kdo byl nakonec Lagarto. A také doufám, že si přečteme knihy o Magnolii.

25.06.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Opět super, přečetla jsem jí na jeden zátah...a moc doufám, že vyjde spin-off této série

09.06.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Nejlepší knížka série!

30.05.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Příběh byl krásný, smutný a dobře se četl.

22.05.2022 5 z 5