Tereyciiik Tereyciiik komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No, knihu jsme měla doma rok a teď, po přečtení si říkám, proč jsem ji už dávno nemela přečtenou. Výborný, 2 dny a bylo po ní. Wolf výbornej a protiklad Baxterova super. Jsem ráda, že u těchto knížek prostě jen čtu a představují, ale nepřemýšlím o konci abych pak byla jo překvspena, ale u této knihy by to stejně bylo asi jedno, když se vrah za celou knihu ani nezmínil. Za mě parada, těším na další díl.

03.03.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No, bylo to super, konec už jsem jen hltala a hltala, ani nevím, zda jsem si knihu užila a nebo jen rychle četla, abych vedela, jak to vše dopadne. Scénu v divadle ci na nádraží jsem měla při čtení úplně na papíře.
Jen je mi líto Rouche. Ale těším se co bude v posledním díle, kdyz je zpět Wolf.

03.03.2020 5 z 5

Poslední tóny z krypty Poslední tóny z krypty Alan Bradley

Další paradni počtení. Flavia jako vždy precizní a napadita, s velmi malou kapkou taktnosti. Moc se mi líbí autorovo vyprávění a detailní popis osob a situaci. Vždy vím kdo je kdo, protože jsou zapamatovatelni už od prvního dílu. Moc se těším na další shledání s touto mladou a půvabnou deteknivkou :-D

20.02.2020 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Další úžasny příběh Paní spisovatelky. Baví mě, že nikdy nevím, jak to přesně dopadne a pak jen s otevřenou pusou zírám an poslední řádky odhalující zápletku a pribeh. Famózní čtení.

18.02.2020 5 z 5

Tři dámy na zhubnutí Tři dámy na zhubnutí Lucy Diamond (p)

Kniha se mi moc líbila, četla se krásně lehce a docela i pobavila. Tuto spisovatelku mám ráda, vždy se k jejím knížkám ráda vracím, když chci změnit myšlenky.

16.01.2018 5 z 5

Než odejdeš Než odejdeš Clare Swatman

Moc se mi to líbilo, ale ten hořko-sladký konec moc ne. Ale je to příjemná a lehká kniha s velkým očekáváním.

02.10.2017 5 z 5

Temná komora Temná komora Jonathan Moore

Ze začátku mi přišla chaotická a nějak mi unikalo, co je hlavní děj. Jinak se to četlo docela dobře, a konec mě překvapil, nečekala jsem takový.

22.09.2017 3 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Knížka se mi moc líbila, i když byla o Facebooku.. Ale jinak dějová linie parádní a zase jsem nevěděla jak to dopadne, až do samého konce..

02.02.2017 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, ale bohužel jsem se podívala na film, a byla jsem zklamaná. Asi by některé knihy měli prostě nechat jen knihami..

Pět Pět Ursula Poznanski

Parádní a napínavé čtení. Četlo se to snadno a rychle, těším se na další čtivo. Závěr se velice povedl a občas i zamrazil..

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Kniha se mi líbila, ale určitě jsem od ní četla mnohem lepší, ale pravda je, že jsem taky vraha nepoznala, dokud se sama nepřiznala.. Bylo tam spousta vodítek, ale pokaždé, když už jsem myslela, že to vím.. ejhle, zas vedle =)

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Ze začátku mě tato kniha moc neupoutala, ale když jsem se prokousala prvními 80 stránkami, začetla jsem se a nemohla jsem se odtrhnout..

05.04.2015 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Knížka se mi vážně moc líbila. Něco takového, může napsat jen český spisovatel.. Srší vtipem a nezaměnitelná sprostá slova tomu dávají šťávu.Skoro polovinu knížky jsem se smála a uculovala. A také jsem tam ráda viděla nespisovná slova, to je teď vážně rarita, objevit něco takového v knihách.Doporučuju..

03.03.2015 5 z 5

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

Kniha se mi moc líbila, jen mi chvíli trvalo si zvyknout na ty sprosté výrazy, byl to nezvyk od ostatních knih. Kniha napínavá, jen mi přišlo, že se tam dlouho nic neděje, vše přišlo až na konci. To mě docela zarazilo, ale jinak doporučuji.

16.11.2011 4 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Kniha se moc hezky čte, jen jsem bohužel viděla jako první film a byla jsem tudíž sklamaná jeho vývojem. Doporučuju jen knihu, ikdyž nekončí tak, jak by si člověk představoal..

25.10.2011 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Perfektní příběh, skvěle popsané napínavé scény, až si skoro člověk myslí, že je zažívá sám.. Knihu jsem přečetla najednou a několikrát.. Zatím nejlepší dílko od Kinga =o)

25.10.2011 5 z 5