Teraslík Teraslík komentáře u knih

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Je dokonalá. Nevím jak bych vám ji popsala tu si prostě musíte přečíst sami. Je to možná nejlepší kniha, kterou jsem přečetla. Jak autorka popisuje smrt, tak lépe snad ani popsat nejde. Řekla jsem si, jak by někdo mohl psát o jednom jediném dni. Tolik skvělých verzí toho co by se mohlo stát. Skvělá kniha k zamyšlení. Doporučuji.

18.01.2015 5 z 5

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Skvělá knížka a ten konec. Kdo to mohl tušit? Já tedy rozhodně ne. Doporučuji.

03.01.2015 5 z 5

Slabé místo Slabé místo Lisa Jane Smith

Skvělý díl. Ten konec mi přišel trochu nefér. Celkově se mi díl líbil. Doporučuji.

30.12.2014 5 z 5

Slavnost bláznů Slavnost bláznů Rachel Caine (p)

Podle mě to byl v celku nudný díl. Na konci mě ni moc nezajímalo jak to bude pokračovat. Další díly si určitě přečtu, ale myslím si, že kvalita půjde už jenom dolů. Dávám čtyři hvězdičky, protože si myslím, že autorka se mohla víc snažit...

28.12.2014 4 z 5

Slavnost bláznů Slavnost bláznů Rachel Caine (p)

28.12.2014 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Ze začátku jsem z toho byla trochu zmatená, ale v půlce jsem to začala chápat. Je skvělá a perfektní. Moc doporučuji.

20.12.2014 5 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Snad nejlepší díl z celé série. Samý zvrat, hrozně napínavá. Kdo si tenhle díl nepřečte jako by nežil. Úžasná kniha. Všem doporučuji!!!!

04.12.2014 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Bavila mě stejně jako předchozí díly i když byla o Azurce. Skvěle napsaná jako vždy. Doporučuji.

28.11.2014 5 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

SPOILER!!!
Bohužel jsem si už přečetla, že Stefan umře takže to pro mě nebyla žádná novinka, ale i tak to bylo velice dojemné a smutné. Skvělá kniha. Doporučuji...

24.11.2014 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

SPOILER:
Je to skvělá knížka. Nemyslela jsem si, že je Ian A a nespletla jsem se. Jak umřel moc se mi to nechce věřit no uvidíme. Moc se těším na další díl. Doporučuji.

09.11.2014 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Je to nejlepší série. Tato kniha byla snad lepší než první díl. Nechalo to ve mě díru, když jsem to dočetla. Řekla jsem si "sakra to nemůže být konec". Já snad prasknu než bude třetí díl nemyslím na nic jiného. Sakra tak otevřenej konec "to snad ne". Noah přece nemůže bejt mrtvej. Já tomu nemůžu uvěřit, snad není mrtvej, protože jinak to bude hrozné pokračování. Moc doporučuji !!!!!

02.11.2014 5 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Četla jsem ji spíš z donucení a jsem na sebe hrdá, že jsem ji dočetla. Protože můžu prohlásit, že toto je nejhorší kniha kterou jsem přečetla. K vůli ní má člověk chuť se oběsit. Ze začátku to vypadalo slibně, ale v půlce hrůůůůza. Konec ještě horší. I upíří deníky:návrat jsem přečetla a řeknu vám, že to byla slátanina. Můžu říct, že tahle kniha je mnohem horší. Než jsem ji přečetla trvalo mi to snad ROK!!! To přitom zvládnu přečíst knihu za den. A jestli se mnou někdo nesouhlasí tak ať si ji radši přečte ještě jednou a určitě mi porozumí.

28.10.2014 odpad!

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Úžasná kniha. Tyhle příběhy se mi snad líbily víc než ostatní knihy. Nejlepší kniha ze série. Doporučuji.

28.10.2014 5 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Úžasný díl. Doporučuji.

24.10.2014 5 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Kdo by to čekal, že A je zrovna tahle osoba já tedy ne. Rozhodně zatím nejjj díl. Super napínavá,prostě skvělá. Doporučuji.

14.10.2014 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Další skvělá kniha , skvělé série.

09.10.2014 5 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Podle mě nejlepší ze série.

23.09.2014 5 z 5

Přebyteční Přebyteční Gemma Malley

Tato kniha se mě hodně dotkla hlavně proto,že jsem tak trochu citlivka.Doporučuji.

23.09.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Já mám ráda když série knih pokračuje co nejdéle. Tato knížka je skvělá i když předchozí byli trochu lepší, ale pět hvězdiček si zaslouží. Určitě si tuto sérii brzy přečtu znova. Dost jsem se u ní nabrečela a byla jsem smutná, ale konec se mi líbil. Tato série je asi nejlepší, kterou jsem četla. Někdo by se bez třetího dílu obešel, ale v mém srdci si tento díl místo najde.

13.08.2014 5 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Tahle kniha je skvěle napsaná a napínavá. Moc se těším až si přečtu další díl.

04.08.2014 5 z 5