technolog technolog komentáře u knih

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Ani tato kniha mě nezklamala. Spis budu smutný až dočtu všechny volné pokračování.

26.02.2015 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Zatím bych tuto knihu hodnotil jako průměrnou...docela dost zvratu děje a otevřeny konec. I tak se těším na další pokračovaní.

15.02.2015 3 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Opět mě autor nezklamal. I když v této knize umřelo méně lidí, než je v jeho knihách pravidlem, bylo to napínavé až do konce. Zda se mi, že se snaží místy nás navést v myšlenkách jinam a pak změnit děj, aby kniha byla napínavější. Uvidíme co přinesou další knihy.

01.02.2015 4 z 5

Hurikán Hurikán Dick Francis (p)

Trosku jsem se celou knihu motal v tom kdo je kdo :) ale jako relaxační kniha když nechceš nad ničím přemyslet je to dobra volba.

19.01.2015 3 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Myslim ze stoji zato cist i jeho další knizky. I když princip je porad stejny, nenudim se a bavi me.

04.01.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Smutne , smutne.

21.12.2014 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Myslim ze je to dobře pokracovani uspesneho autora. Řekl bych ze si uz na jeho knizky zvykam...ještě chvilku a bude to chtit zmenu zanru :)

10.11.2014

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Záver mi prisel precejenom trosku umely, ale knihy tohoto autora mam hodne rad a jsem zvedavy na další dil...jdu na nej.

12.10.2014 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Nečekal jsem, že se podaří napsat druhy díl série stejně dobře jako první, ale autor mě překvapil. Kniha má spád a napětí. Závěr je vždy jiný než čtenář čeká. Takže s chutí jdu do čtení dalšího dílu.

14.09.2014 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Musím přiznat, že tato kniha má spád i napětí. Bavil jsem se u ní. Můžu doporučit.

01.09.2014 5 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Kniha je asi jen pro opravdove znalce :) pro me cas s touto knihou byl narocny a docetl jsem jen diky me nutkave potrebe co zacnu cist také docist.

21.08.2014

Zdrzim se dlouhych komentaru....kniha dobra, stolety starik lepsi :)

18.07.2014 3 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Trosku zbytecna kniha :(

30.06.2014 2 z 5

Pohřbeno v hlubinách Pohřbeno v hlubinách James Rollins (p)

No moc me to nebralo celou dobu. :)

20.06.2014 2 z 5

Musim priznat, ze po prectení hodnoceni tady na foru jsem o knize nemel dobrou predstavu. Jak jsem ale zacal cist bavila me od zacatku az do konce...autor ma skvely smysl pro humor. Doporucuji

08.06.2014 5 z 5

Inferno - Peklo Inferno - Peklo Dan Brown

Opět výborná kniha od výborného autora...jen těch mrtvých je poněkud méně než v dřívějších knihách...to mě asi na knize překvapilo nejvíce.

31.05.2014 5 z 5

Je to moc hezka knizka, ale asi jsem po všech tech recenzích cekal o trošičku vice :)

27.04.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Ta kniha mne dostala :(

11.03.2014

Hannibal Hannibal Thomas Harris

Musim rici ze konec knizky nebyl uplne podle mych predstav, ale styl mysleni autora me ohromuje. Asi se budu v noci bat.

17.01.2014 4 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Libí se mi, ze jsem se u čteni nenudil. Nenasel jsem žádnou pasáž, kde by se nic nedělo :) Výborné je i filmové zpracovaní, které se docela přesně drží knižního zpracovaní.

07.01.2014 4 z 5