Tea11 Tea11 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dobře se to čte, nebyla vyloženě žádná pasáž, kde bych knihu odložila, protože mě to vážně nebavilo. Ale jak to může být bestseller 2015 to vážně nechápu. Od prvních 50 ti stránek mi bylo jasné jak do dopadne takže jsem se musela k dočtení tlačit, že třeba "to dopadne jinak" , ale nic z toho. Naprosto nezáživné... Za mě jedna z nejhorších knih.

24.06.2016 2 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Jako první jsem viděla filmy a moc jsem se těšila na spoustu nových informací, které se dozvím z první knihy. Čehož jsem se dočkala na 100%. A mile mě překvapilo, jak je knížka napsáná. Krásně se u toho odpočine. Vážně paráda.

16.06.2016 4 z 5

Když dvanáctá hodina odbila Když dvanáctá hodina odbila Vladimír Pospíchal

Úžasné! Vážně se mi to líbí. Doporučuji

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

prostě se musíte překousat přes tu děsně nudnou polovinu a pak je to bezva... Ale vážně většina to v půlce odloží.

13.06.2016 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kdyby John Green nebyl tak známý, tak je to jen další tuctová knížka. Opravdu nic moc. Ale pokud si chcete jen odpočinout od složitých příběhů tak asi fajn.

13.06.2016 2 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Krásný příběh plný emocí. Doporučuji

13.06.2016 5 z 5

Škola noci 1–5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná Škola noci 1–5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná Kristin Cast

Je to fajn, jen hrozně moooc dílů. Ale pokud si chcete kupovat knížky a máte dost peněz. Skvělá investice. :D :)

13.06.2016 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nejdřív jsem viděla film, do kterého jsem se absolutně zamilovala. Ale pak jsem ti přečetla knížku a došlo mi, že ten film je naprostá blbost.
Ta kniha je vážně úžasná!

Škola černé magie Škola černé magie Anthony Horowitz

Tuhle knížku prostě miluji. Dá se u toho skvěle odpočinout.
Jako mladší mi to samozřejmě připadalo lepší, ale postupem času se u toho dá i příjemně zasmát. Moc hezké :)

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Je to hezký příběh, je to čtivé.
Ale hrozně předvídatelné podle mého. :)

13.06.2016 3 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Originální příběh! S koncem, který opravdu málo kdo čeká. SUPER! :)

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Skvělá knížka! Prostě nemám slov.
Hodně mi připomněla Stmívání od Stephenie Meyer.
Jen bych do příběhu dala víc děje. Člověk čeká až se začne dít něco pořádného a pak konec knížky. Snad druhý díl bude ještě lepší :)

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha je velmi napínavá, ani nemrknete a už ji máte přečtenou. Četla jsem ji několikrát a nepřestává mě bavit.
Film je stejně úžasný, za což jsem ráda.
Moc doporučuji