Talirovka79 Talirovka79 komentáře u knih

Bohové smrti Bohové smrti Emelie Schepp

Kniha začíná otázkou, proto jsem ji v rámci výzvy 2017 četla. Místy to bylo napínavé, ale vadily mi faktické chyby, kterých se autorka dopustila. Mnohdy bylo jednání postav neuvěřitelné a pro děj úplně zbytečné.

03.08.2017

Život pavouka Život pavouka John Crompton

Pavouky jsem opravdu neměla ráda. Protože jsem měla rok učit přírodopis v šesté třídě, tak jsem se snažila dovzdělat. Přečetla jsem tuto a jsem pavouky nadšená. Užasle teď hledím i na "obyčejného" křižáka:o).

09.07.2017 5 z 5

Medvídek Kuma Medvídek Kuma Martina Skala

Líbily se mi některé pasáže např. vyprávění o příšeře El Niňo.

07.07.2017 2 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Krásná kniha, která mi otevřela nový svět a donutila mě zamyslet se nad svým přístupem k jinakosti jiných.

07.07.2017 5 z 5

Kámen a flétna a to ještě není všechno. Kniha první, Giza a její vlci Kámen a flétna a to ještě není všechno. Kniha první, Giza a její vlci Hans Bemmann

Líbil se mi nápad s prokládáním příběhů, některé myšlenky příběhu i příběhů mě přivedly k hlubšímu zamyšlení nad sebou samou. A jsem pro včlenění části svatebního obřadu Rybářů do našich zvyků:o)

Podivuhodný den Podivuhodný den Ellen Toby Potter

Četla jsem až jako dospělá, ale kniha mě velmi zaujala. Napínavá, dojemná, s nečekaným rozuzlením. Jsem zvědavá, co na ni řeknou mé děti doma i ty školní ve třídě.:o)