Taja2013 Taja2013 komentáře u knih

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Od prvních stránek děj chytne tempo, a příběh jede na plný plyn až do finále. No a co, že je to fikce. Mě se to líbilo.

18.02.2013

Sbohem, La Jollo Sbohem, La Jollo Alain Demouzon

Dobrá francouzská detektivka. Nic víc, nic míň.

18.02.2013 3 z 5

Třetí strana mince Třetí strana mince Francis Clifford

Takové lehké oddechové čtení o Tonym, co nejprve něco nekale získá, pak o to příjde, aby pak našel jiný "poklad", se kterým bude šťastný.

18.02.2013 3 z 5

Medvídek Pú  (20 příběhů) Medvídek Pú (20 příběhů) A. A. Milne

Moc pěkná, roztomilá knížka pro všechny generace. Četl jsem ji jako dítě, pak jsem se u ní smál se svými syny. Kamarádi Púa jsou super, ale nejlepší je stejně Ijáček ;-).

18.02.2013 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Kniha na mě silně zapůsobila. Zakázaná láska, která vše zničila.

15.02.2013

Červenka nese smrt Červenka nese smrt Jo Nesbø

Paráda. Propracovaný, velmi zajímavý příběh. Líbil se mi i vývoj kolem Harryho postavy, první setkání se svou osudovou ženou a smrt blízké osoby, to byla síla.

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Škoda, že jsem před touto knihou četl Sněhuláka, ve kterém je spousta odkazů na Sydney. Ale jinak paráda. Harry opět skvělý.

15.02.2013 4 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Dexter je pro mě jeden z nejlepších seriálů současnosti. Proto jsem s chutí sáhl po této knize, ale nebylo to jaksi ono. Ale velké díky autorovi za stvoření postavy Dextera Morgana.

15.02.2013 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Můj první Nesbo. Neuvěřitelně čtivá kniha, fantastický thriller. Těším se na zfilmování. Z hlavního představitele Harryho jsem byl naprosto nadšený.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Výborná kniha. Četla se jedním dechem. Joona Linna perfektní. Mělo to spád, napětí, akci. Možná té akce bylo ke konci až moc, ale téma skvělé.

15.02.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha roku 2012? Hmm....no u mě nejhorší kniha za poslední roky. Velmi slabý příběh. SM to vůbec dočíst. Komplikovaný Christian a věčně rudá Ana mě fakt nebavili. A další díly? Never more.

11.02.2013 odpad!