Syny007 Syny007 komentáře u knih

Pavouci České republiky Pavouci České republiky Antonín Kůrka

Velice nádherné fotografie u každého druhu výstižný a pěkný popis. Z mého pohledu se jedná o jednu z nejlepších knih o pavoucích žijících na území ČR.

29.10.2019 5 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Velice čtivá kniha. Chvilkami jsem velice obdivoval autora za jeho vykreslení děje se všemi detaily. Kniha není určena dle mého názoru slabším povahám. Rychle se posouvající děj.

07.08.2020 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Pomalý rozjezd ale v závěru jsem knihu nemohl odložit vřele doporučuji.

26.04.2017 4 z 5

Bára Bára Josef Strauss

Velice surová kniha o strachu a násilí mezi dětmi ve škole i mimo ni. Přehlížení problémů ze strany dospělých kantorů a strachu svěřit se rodičům. Pro každého kdo má děti často dohánějící až k slzám (představa že by se to mohlo dít i jim). Doufám jen, že v dnešní době by se to již nestalo. Kniha dle autora napsaná podle pravdivých událostí - o to hůř.

26.09.2020 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Knihu jsem bohužel nedokázal dočíst první díl byl celkem pěkný měl rychlý sled událostí oproti tomu tento je tak utahaný a nezáživný že jsem knihu po 300 stranách odložil nadobro.

08.08.2017 3 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Velice se mi kniha líbila.

08.08.2017 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Velice pěkně napsané.Člověk si snáze udělá představu jaké to muselo za 2 sv. války být.

08.01.2017 5 z 5

Na krchově Na krchově Josef Strauss

Velice pěkný začátek, strhující prostředek a velmi ale velmi odbitý konec. Od tohoto autora je to již 3 kniha a bohužel asi ta nejhorší. Velice se mi líbí rychlí spád jeho děje. Škoda jen toho konce.

06.10.2020 3 z 5

Snuff Snuff Chuck Palahniuk

Celkem pěkné rozuzlení. Ale kniha se mi jeví spíše podprůměrná.

07.08.2020 2 z 5

Vlk na vodítku Vlk na vodítku Naďa Horáková

Za celou knihu jsou jen dva momenty kdy mě kniha zcela pohltila ( cca 20 stran). Zbytek knihy je velice zdlouhavý a kolikrát až uspávající.

15.02.2020 1 z 5

Zrůdné zrcadlo Zrůdné zrcadlo Michael Scott

Od této knihy jsem čekal daleko víc. Znovu ji číst určitě nebudu.

29.04.2019 1 z 5

Ritus Ritus Markus Heitz

Upřímně řečeno čekal jsem od knihy trochu víc.Kniha má celkem zajímavý děj avšak velmi zdlouhavý a leckdy až neskutečně nezáživný.

03.12.2017 3 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Knihu jsem ani nedočetl velice pomalý rozjezd nudný až nezajímavý .

12.12.2016 1 z 5

Svině Svině Carl-Johan Vallgren

První kniha autora se mi v celku líbila. Bohužel o tomto volném pokračování se to říci nedá. Děj mi přišel neskutečně chaotický a posledních 70 stran jsem četl skoro za trest. Další knihy autora, zatím určitě číst nebudu.

22.11.2019 1 z 5

Chuligán Chuligán Philipp Winkler

Knihu jsem ani nedočetl. Zhruba po 170-ti stranách jsem ji odložil a myslím že se k ní už nikdy vracet nepotřebuji. Kniha mě vůbec nezaujala.

29.10.2019 1 z 5

Štíři Štíři František Kovařík

Velmi pěkná ilustrace, škoda jen že u jednotlivých druhů nebylo autorem podrobněji rozepsáno jak jednotlivé druhy případně chovat.

29.04.2019 3 z 5

Sanctum Sanctum Markus Heitz

Knihu jsem nedočetl.Pomalejší a nudnější děj než v prvním díle.

03.12.2017 2 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Měl jsem velký problém knihu vůbec dočíst. Neskutečné jak někdo může napsat že Thor má ve svém kladivu zabudovanou televizi s Full HD rozlišením, chápu že ve fantasy světě je možné všelicos ale tohle a ostatní jiné absurdity o kterých v knize není nouze mě spíše naštvali než pobavili. Věřím však že někomu se to bude líbit. Za mě však 1 hvězda. Další díly již číst nebudu.

22.02.2017 1 z 5