sylva8672 sylva8672 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Jedním slovem waaaaaaaw !!!!
Detektivky miluju, ale ještě nikdy jsem nečetla tak dokonale propracovanou detektivku. Hned po prvních pár stránkách mě dej totálně pohltil a četla jsem v každé volné chvilce. Hlavní postavy jsou mi obě hrozně sympatické a baví mě. Před autorem klobouk dolů, je opravu vidět,že ví,co píše a má to do detailu vymyslene. Okamžitě jsem si koupila ostatní díly, protože Chris Carter předčil i mého milovaného Keplera

11.06.2020

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tak to byla opět BOMBA!!!! jsem tak šťastná,že jsem na tuto autorku narazila :-) strašně dlouho jsem (po Cartrovi) hledala knihy, které by mě bavily a tohle je přesně ono!!! Děj je napínavý od začátku do konce, skvěle propracovaný. Postavy mi byly moc sympatické. A přiznám se, že jako mámě 3 dětí, mi i v jedné chvíli tekly slzy jako hrachy....
Hned se vrham na další díl. Ale až ho dočtu, tak vůbec nevím, zda se mi podaří najít jinou, stejně kvalitní knihu :-(

22.09.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Jedním slovem waaaaaaaaaaw!!! Strašně dlouho jsem hledala knihu tohoto žánru, která by mě bavila. Autoři Carter a Kepler holt nastavili laťku příliš vysoko.... na tuhle knihu jsem narazila úplně náhodou a jsem za to neskutečně ráda, protože to byla prostě pecka!!!!!! Děj mě naprosto pohltil a nemohla jsem se odtrhnout. A přesně takové knihy miluju. Autorka má pro mě hrozně sympatický styl psaní, hlavní hrdinka mi byla moc sympatická a zápletka této knihy.... no prostě mazec :-)
Hned se vrhám na další díl

19.08.2022 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jedním slovem waaaaaaaw. Tak tohle byla naprostá pecka!!!!! Pokaždé si říkám, když dočítám knihu, že další už být lepší prostě nemůže, ale omyl. Tahle se mi zatím líbila úplně nejvíc. Nechci nic prozrazovat, ale tady je vrah teda opravdu mega hajzl!!!!!!
Hned se vrham na další díl

03.02.2021 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jedním slovem NÁDHERA!!!!!!
Knihu mám koupenou už víc než půl roku, i když mě její úvod vůbec nezaujal. A byla obrovská chyba, že jsem tak dlouho odkládala se do ní pustit, protože byla prostě dokonalá! A to podotýkám, že tyhle knihy moc nečtu. Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout a naprosto mě pohltila. a za dva dny byla přečtená. Je to kniha plná emocí, takže jsem se zasmála i si poplakala.
A doufám,že další díl bude také tak úžasný jako tenhle

15.08.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Toto byla moje první kniha od tohoto autora a musím se přiznat, že nechápu, proč jsem jeho knihy tak dlouho odkládala a nepustila se do čtení...
Kniha je perfektní!!!!!! bavila mě od začátku do konce, líbily se mi neustálé zvraty v ději, čtenář je ponecháván v neustálém napětí a očekávání... super!!!! hned jdu na další knihu :-)

14.02.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Další naprosto úžasná kniha od tohoto autora od které jsem se nemohla odtrhnout. Do poslední chvíle jsem napjatě čekala, jak to skončí a doufám, že brzy vyjde další díl!!

08.11.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Naprosto úžasná kniha!!! od příběhu jsem se vůbec nemohla odtrhnout a snad poprvé v životě jsem u některých pasáží v knize měla mrazení až v zátylku a husinu po celém těle. Hned se vrhám na další díl :-)

19.10.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem si kupovala na doporučení kamarádek a musím říct, že mě naprosto pohltila!!!! :-) a už se nemůžu dočkat, až začnu číst další díl!

29.06.2014 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tak tenhle díl byl naprostá pecka!!!!! Za mě z prvních 3 asi nejlepší. Tomuhle autorovi jsem naprosto propadla!!!! Nemůžu se dočkat, až se vrhnu na další díl.

15.07.2020 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Další povedený kousek od tohoto autora.už se těším na další díl ????

17.01.2019 5 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Tuto knihu jsem četla již před několika lety a rozhodně patří k mým nejoblíbenějším a chystám se k ní co nejdříve vrátit. Remarqua miluju pro jeho schopnost dokonale popsat pocity a situace účinkujících, ale přitom je to vždy věcné a nijak zbytečně zdlouhavé, jako to často bývá v jiných knihách. Tuto knihu jsem doslova přečetla jedním dechem, uronila u ní slzy, ale přes to ve mě zanechala velice silný a hezký pocit. Myslím si, že by si ji měl přečíst každý, koho alespoň trochu zajímá, co se tu před mnoha lety odehrávalo. Příběh je popsán tak úžasně a poutavě, že člověk naprosto vše prožívá s hlavním hrdinou, jako by tam byl také.

18.09.2016

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak jsem knihu konečně dočetla. Jako nebyla špatná, to určitě ne. Ale po dočtení série od Chrise Cartera to prostě byla slabota.... tak jdu hledat jiného autora, který by mě bavil tak,jako Carter.

14.12.2021 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tato manželská dvojice me prostě nikdy nezklame!!!!! Opět další úžasná kniha plná napětí!!! Takže mi zbyva už jen Paganiniho smlouva a mám precteno vše. Pak uz bude asi těžké najít něco takhle čtiveho :-(

01.09.2018 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tohle byla moje 3.kniha od této manželské dvojice a musím říct, že rozhodně nejlepší!!!! příběh byl hrozně poutavý a napínavý a vůbec jsem se od něho nemohla odtrhnout a stránky jsem doslova hltala!!! ponocovala jsem dlouho do noci, abych mohla číst dál a dál a ráno pak měla co dělat, abych vstala do práce :-D
za mě je 5* málo ;-) dokonalá kniha a hned se vrhám na další.

03.08.2018 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

NAAAAADHERA!!!! Tahle kniha mě naprosto pohltila! Moc se mi líbila myšlenka této knihy o mluvčích a rozřešeních. Postavy byly taky moc sympatické, dej ubíhal jako blázen a najednou kniha skončila. Chci pokračování!!!!!!

11.09.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Přiznám se, že detektivky nebyly nikdy můj oblíbený žánr. Tuto knihu jsem dostala od kamarádky a v knihovně jsem ji měla téměř rok a vůbec se mi do ní nechtělo. Před pár dny jsem si řekla,že to zkusím a už jsem se od ní nemohla odtrhnout :-) velice se mi líbil styl psaní, dej rychle utíkal a neustále se tam něco dělo a bylo to stále víc a víc napínavé.
Takže po dočtení této knihy vím,že musím mít i všechny předchozí díly!!!! :-)

07.09.2017 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Po delší době kniha, která mě moc bavila. O Nefilech jsem už jednu knižní sérii četla a překvapilo mě, že v této knize měli Nefilove úplně jiný způsob života a hlavně povinnosti.
Ale i tak se kniha skvěle četla, příběh byl velmi poutavý a kniha se četla jedním dechem.
Jsem moc zvědavá jak to dopadne mezi Annou a Kaidanem

09.11.2016 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Podle komentářů které jsem zde četla, jsem myslela, ze knihu přečtu jedním dechem. Bohužel se tak nestalo a naopak jsem se ke čtení musela spíš nutit. Kniha mi přišla nudná a zbytečně se táhla. Nebyla tam žádná pořádná akce nebo cokoliv, co by čtenáře nějak upoutala. Přišlo mi, že autorka až zbytečně všechno detailně popisovala, místo toho, aby se soustředila na hloubku děje, takže jsem některé pasáže přeskakovala, protože mě to prostě nebavilo :-(

01.11.2016 3 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Tak tahle kniha mě naprosto pohltila!!! Miluju příběhy s upíry a tento se mi opravdu velice líbil. Jen ten konec mě krapet zklamal.... Celou dobu jsem se těšila na její proměnu a najednou kniha skončila :-(
Ale jinak vážně úžasné čtení a moc se těším, až se vrhnu na další díl :-)

02.10.2016 5 z 5