Suzísek Suzísek komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Podle všemožných recenzí, a nastoupení této knihy do česka jsem čekala něco úžasného. Byla jsem dost zklamaná. Podle mě naprostá blbost. Jak se tahle kniha mohla prodávat jako Bestseller ?! Je pravda že jakmile je kniha Bestseller tak je to propadák... alespoň v poslední době.

19.01.2017 odpad!

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Noprosto úžasnej příběh... Autorka měla nejen smysl pro humor ale i úžasnou představivost při psaní této knihy. Častokrát jsem se zasmála díky paličatosti a překvapeným reakcím Ev...
(Spoiler : například když jí David řekl že ji miluje, a ona zareagovala že vyprskla pivo a doprovodila to hláškou 'Do prdele') Hodně jsem se zasmála.
Celý příběh měl rychlý spád, ale do příběhu se zažerete tak rychle, že je těžké si to uvědomit.
DOPORUČUJU !

02.06.2016 5 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Neví někdo kdy bude další díl ?

27.03.2015 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Kniha mě opět vtáhla do sebe a nenechala mě pořádně vnímat okolí, moc se těším na další díly :) Jen je škoda že děj nebyl nijak moc propracovaný... ale vůbec jsem nečekala co se stane a to dává v tomto případě velké +

21.03.2015 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha byla SUPER, děj mě vtáhl do sebe a nechtěl mě pustit ani když jsem si ve dvě hodiny ráno říkala že za tři hodiny vstávám, stejně jsem knihu nedokázala odložit.
dávám 5 hvězdiček :D ani nad tím nemusím přemýšlet

23.05.2015 5 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Skvělá kniha

03.04.2019 3 z 5

Tiene drakov Tiene drakov Rachel Hartman

Ze začátku mi kniha připadala zdlouhavá, ale když se děj začal blížit středu, opět mě to vtáhlo do sebe a nechtělo pustit.

27.11.2015 4 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Tato série knih je jedna z nejlepších který jsem kdy četla. Kniha mě uvedla do svého děje a já zapoměla na realitu. Díky popiskům nemohla spisovatelka nikoho uvést v mýlku. Tato série je jednoznačně úžasná. Líbí se mi že do děje zapletla i další bytosti než jen vlkodlaky a upíry. :D

01.11.2015 5 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Dávala jsem této knize větší naději... bohužel mě trochu zklamala, byla málo rozepsaná a na můj vkus až příliš stručná, nevím... možná jiní to vidí jinak.

01.05.2015 2 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

dávám 5 hvězdiček :D ani nad tím nemusím přemýšlet

25.01.2015 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

není co dodat, tahle kniha je plná neuvěřitelných mystických potvor. :D

25.04.2016 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Kniha mě opět vtáhla do sebe, ale 1 a 2 kniha se mi líbila víc, možná to bylo proto že jsem věděla že tahle je poslední... nevím.

01.05.2015 3 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Knížka je naprosto BOŽÍ, i kdž jsem myslela že po prvním díle už to nebude tak super... tak jsem se zmýlila, příběh a napínavost knihy mě opět vtáhla do sebe !!
Můžu jen doporučit.

17.12.2014 5 z 5

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Kniha byla super, jen mě trochu zklamalo že není o Solagne a Lucy... jinak jsem se do příběhu zakousla stejně jako v prvním díle :D

29.10.2014 4 z 5