surikata246 surikata246 komentáře u knih

Sucho Sucho Jane Harper

Velice dobrá detektivka,kterou jsem zvládla za jediný den a bylo fajn setkání.

10.01.2019 5 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Knížky s Neználkem jsem milovala i když mě bylo líto ,že ho nemáme doma,často půjčovaný od tety Jany. Z duše protivný mi byl Všeználek.

03.11.2018 5 z 5

Třikrát Adam Dalgliesh Třikrát Adam Dalgliesh P. D. James (p)

Tohoto detektiva mám moc ráda a nevidím,neslyším jen čtu a čtu.

29.10.2018 5 z 5

Velká obrázková knížka pro malé děti Velká obrázková knížka pro malé děti Milena Lukešová

Moje nejvíce oblíbená knížka od dětství v které jsem listovala ještě když jsem neuměla číst.Je pořádně ohmataná,ale pořád ji mám v knihovně už z ní čerpají další děti v rodině.

27.10.2018 5 z 5

20 x Čtyřlístek 20 x Čtyřlístek Ljuba Štíplová

Radostné shledání po letech odmlky a přečteno s mými dítky. Jejich reakce předčila mé očekávání. Tolik radosti, údivu a hlavně smíchu. Pro mne zážitek který si stále hýčkám. Možná přispěl k uzdravení nejmladší dcery ze zákeřné nemoci. Skvělé!!!

14.04.2018 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Fantastická kniha pro každého koho zajímá jak se uzdravit, pochopit jak se v některých situacích chová naše tělo a čím si škodíme. Pár myšlenek jsem si vypsala a občas se k nim vracím a často mě to pomohlo. Doporučuji

18.03.2018 5 z 5

Miluj své srdce Miluj své srdce Louise L. Hay

Příjemné čtení, které přišlo v pravou chvíli jako pohlazení po duši. A velmi zpříjemnilo náročné okamžiky.

16.10.2023 5 z 5

Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Hana Whitton (p)

Moc hezky se četlo, zvláště po dnech strávených v přírodě .Určitě doporučuji.

17.09.2023 5 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Četlo se mě to velmi těžce a nějak jsem ani neměla chuť pokračovat ve čtení. Asi jsem to dočetla jen ze zvědavosti a nedostatku jiného čtiva.

10.09.2021 3 z 5

Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí Když se nemožné stane - Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí Stanislav Grof

Zajímavé vyprávění o holotropním dýchání, alternativních trendech v psychiatrii, astrologii a osobních zážitcích autora. Kniha se mi líbila, ale nedala se číst jedním dechem. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí.

03.10.2020 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Byla to tedy divoká jízda od začátku až do konce a závěr hodně překvapil. Určitě přečtu i další.

03.10.2020 5 z 5

Trochu krkolomné vyprávění prošpikované glosami na světové politiky současnosti. Nedalo se to číst jedním dechem jako kniha předchozí.

12.08.2020 3 z 5

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Po delší době jsem mohla zase číst a dostala se mi náhodou do ruky tato knížka půjčená od spolubydlící v nemocnici. Četlo se to docela pěkně.

28.05.2020 4 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Mé druhé setkání s autorem jsem opět u vytržení. Na začátku jsem se trochu nudila, ale pak mne to dostalo. Nemohla jsem přestat číst. Jsem v nemocnici po vážnějším zákroku a ošetřujícím se mnou dochází trpělivost. Dnes v noci jsem byla řečeno hokejovou terminologií posazena na trestnou lavici a dostala trest pět plus pět minut do konce zápasu.Mám to zapsáno i v dokumentaci a kniha mi bude přidělována jen na určitý čas nebo vůbec. Dokud se můj zdravotní stav nezlepší. Slíbila jsem, že se polepším a také s nimi fandím hokeji.

10.03.2020 5 z 5

Početnice Početnice Gustav Kníže

Krásná učebnice a také slabikář ve kterých jsem si ráda prohlížela a otravovala starší bratrance,aby mě četli a učili. Chtěla jsem taky hned do školy a škemrala jsem, že chci umět písmena a číslice. Dost dlouho jsem si počkala. Když jdu na návštěvu k tetě tak si někdy vzpomenu, když jdu kolem knihovničky kde jsou stále uložené.

05.10.2019 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Ze začátku trošku trvalo se začíst, později jsem si s dojetím užívala každou stránku a i pár slz ukáplo.Četla jsem před náročnou operací a byla příjemně naladěna.

05.10.2019 4 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Napínavý a smutný příběh,který poznamenal život mnoha lidí.Četlo se to pěkně.

04.10.2019 5 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Díky databázi knih další inspirace ke čtení a mé druhé setkání s autorem,rozhodně nezklamalo.

16.04.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knížka pěkná a hlavně poučná.Je dobré o těchto tématech psát a obětem násilí otevřít oči.

18.03.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Má druhá kniha od autora opět napínavé,čtivé a hodně drsné.

20.02.2019 4 z 5