Velká obrázková knížka pro malé děti

Velká obrázková knížka pro malé děti https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28888/bmid_velka-obrazkova-knizka-pro-male-det-Hbh-28888.jpg 5 83 16

Obrázková knížka spolu s krátkými texty objasňuje dětem obsah mnoha pojmů, s nimiž se v denním životě setkávají. Jednoslovná hesla jsou abecedně uspořádána a zahrnují přístupný výklad rozmanitých druhů lidské činnosti i věcných pojmů.

Robodlak
11.08.2023 5 z 5

Kniha sice obsahuje pár době poplatných hesel, ale celkově jde o velmi krásnou publikaci pro děti.

Calinda
02.02.2023 5 z 5

Kniha z dětství, kterou jsem měla moc ráda.

Sandik
19.07.2021 3 z 5

Slušný dětský obrázkový "všeobecný slovník", který ale kazí mnohá neaktuální, často vysloveně propagandistická hesla.

Monika1717
18.08.2020 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih mých dětí, když byly ještě malé. Doporučuji všem rodičům.

Varjohukka
04.08.2020 5 z 5

Moje hodně oblíbená knížka z dětství. Velmi často jsem si v ní listovala a četla.

bubator
24.09.2019 5 z 5

Nejlepší kniha mého mládí

lucie5982
25.03.2019 5 z 5

Bavila mě v dětsví, baví i dnes. Textům jsem pravda nikdy nevěnovala moc pozornosti, ale ilustrace mě táhnou i po letech.

reader.007
15.01.2019 5 z 5

Jedinou vadou na kráse je ta mizerná lepená vazba, díky ní se totiž většina knížek častým listováním změní na štůsek volných listů. A ta moje byla mnou pročítána opravdu hodně často. Řekla bych, že zhruba kolem 5-6ti let patřila k mým nejoblíbenějším.

surikata246
27.10.2018 5 z 5

Moje nejvíce oblíbená knížka od dětství v které jsem listovala ještě když jsem neuměla číst.Je pořádně ohmataná,ale pořád ji mám v knihovně už z ní čerpají další děti v rodině.

Lucissia
14.09.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih pro děti a to i pro ty malé. Nás bavila neskutečně, proto jsme ji četli tak dlouho, neustále jsme se k něčemu vraceli a vraceli... Některé poučky sice odvál čas, jako Československo, Sovětský svaz, přesto mě to bavilo předčítat a vysvětlovat. Některé poučky jsou sice dost ujeté (žába - podle čeho se pozná žába? Jen podle hřbetu? Ne. Jen podle nohou? Ne. Jen podle očí? Ne. Pozná se podle toho, jak skáče. Podle toho, jak kuňká. A hlavně podle toho, že je to žába.) :-)
Dávám plných pět hvězd a právem.

Jana283
06.09.2018 5 z 5

Moje nej...retro

JancaMia
25.07.2018 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka ve školce ..

čohynka
24.07.2018 5 z 5

Moje oblíbená knížka z dětství.. Ráda jsem si ji prohlížela a listovala v ní.. Pak se mi někam ztratila a postupem času jsem na ni zapomněla.. Nedávno jsem si ji znovu koupila v jednom supermarketě. Má už nový přebal a nové vydání je trochu jiné, než ta původní knížka.. Nevím, jestli je to tou změnou nebo dospělostí, ale knížka už mě tolik nezaujala.. Ale můj malý synek je z knížky unešený stejně tak, jako já tenkrát.. :)

Luccy78
28.07.2015 4 z 5

V době mého a bratrova dětství to byla perfektní knížka. Ano, později začali vydávat možná lepší tohoto charakteru, ale nám se líbila.

iva23
02.03.2015 2 z 5

Dětská encyklopedie od B. Říhy je mnohem lepší, jednotlivá hesla jsou v ní vysvětlena lépe (nebo mají alespoň trochu smysl).

tyzik.cejka
07.05.2013

nikdy jsem to nepochopil ale to neznamená že to je špatné

pro děti encyklopedie pro děti

Autoři knihy

Milena Lukešová
česká, 1922 - 2008
Bohumil Říha
česká, 1907 - 1987

Kniha Velká obrázková knížka pro malé děti je v