Sulmo Sulmo komentáře u knih

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Hm hm hm. Tak nevím. Ta afektovanost Kim ve všech rozhovorech, kolikrát nikdo ani nedořekne větu, a pak šup prásk bum,ty jsi vrah. Dávám 2 hvězdy.

09.03.2024 2 z 5

Vraždy s monogramem Vraždy s monogramem Sophie Hannah

Nejdřív se to tak zajímavě rozjelo, ale motiv a rozuzlení to zazdily. Včera dočteno, a dnes už nevím,jak to bylo.

06.02.2024 1 z 5

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

Nechápu název knihy. Kdo teda po té smrti toužil, nebo si ji přál nebo nevím...? Nějak mi asi něco uniklo. Posledních 40 stran zbytečných. Snad to bude příště lepší.

04.10.2023 2 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Musím teda říct,že jsem v polovině knihy přeskočila asi na posledních 50 stran,a vůbec o nic jsem nepřišla. Nějak se mi ta kniha nelíbila,nevím proč

15.09.2023 1 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Zlo bylo potrestáno,a jakým způsobem toho hlavní hrdina dosáhl, se neptejme... chvíli se děj táhne,pak je to akční. Ale dobrý. Zajímavá zápletka. Jen jestli bude v dalším díle zase 70x "o.k., víte, chápete," tak odkládám.

05.06.2023 3 z 5

Země mrtvých nadějí Země mrtvých nadějí Christopher John Sansom

Uf. Tedy musím říct,že jsem se do toho tak začetla,že jsem úplně zapomněla, že hlavní hrdina řeší vraždu. Počet stran Vás může odradit, ale pokud jste už četli ostatní knihy v sérii,doporučuji přečíst i tuto. Obdivuji hlavní hrdiny,že zvládli všechny napjaté situace,a vůbec se nezlobím,že byli kam vítr tam plášť.

29.04.2023 5 z 5

Císařova žena Císařova žena Ingrid J. Parker

Miluji tuto sérii ze starobylého Japonska. A vůbec mi nevadí,když odhadnu pachatele, je to vždy napínavé pátrání spolu s Akitadou, o to těžší, když si vezmeme ty jejich společenské konvence atd.

13.04.2023 4 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Námět dobrý,aktuální. Nic není takové,jak se zdá...A hledat pravdu je někdy opravdu těžké. Dávám míň hvězdiček, protože to byl slabší díl série. Ale i tak mám tuto sérii v oblibě.

13.04.2023 3 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Bylo to svižné,a neurazí to.

28.04.2024 2 z 5

Vraždy v nakladatelství Vraždy v nakladatelství P. D. James (p)

Mně tedy tahle autorka vyhovuje. Je to taková oddechovka jako Christie,neurazí.

10.11.2023 5 z 5

Rubáš pro slavíka Rubáš pro slavíka P. D. James (p)

Jako dobrý,ale jaké bylo moje překvapení když jsem zjistila,že jedné oběti bylo přes 30. Tím pádem to ,obula bačkorky' atd.mohli vynechat. Jinak dobrá detektivka,i když trochu roztahaná.

14.10.2023 3 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Zlatá střední cesta,a pokud se chcete dozvědět, kdo chlapec z lesů je(kvůli tomu jsem to četla), tak smůla!! A moc nějaký politický.

09.09.2023 2 z 5