_Steff_ _Steff_ komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Další skvělá knížka od téhle autorky ! Byla dojemná, krásná, ale moje nejoblíbenější postava byla stejně Daniel. Jeho smysl pro humor byl úžasný a stejně tak i jeho povaha. Víc Daniela by v té knize neuškodilo ;-).

19.06.2019 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Takže nakonec jsem se k posledním dvěma knížkám dostala a nelituji toho. Bavili mě o dost víc než první tři, ale asi to je tím že miluju postavu Easta. Easton byl můj favorit už od první knížky a tady se to jenom dosvědčilo. Dávám 5*.

20.05.2019 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

V komentářích tady čítám samé pozitivní reakce, se kterými bohužel nemůžu souhlasit :DD
Hlavní postava mi přišla neskutečně naivní a blbá, za všechno co se stalo si mohla vlastně sama. Jonathan byl překvapivě docela příjemná postava, vcelku i uvěřitelná. Nejhůře se mi ale věřilo hlavní hrdince, která se údajně "šíleně zamilovala". V příběhu nebyl jediný moment, který by mi pomohl aspoň malinko uvěřit, že ho opravdu miluje nebo že byl aspoň důvod k tomu, aby se tak stalo, protože 85% scén, které spolu ti dva měli bylo...vášnicé milování. Ano.
Jednoduše mi nešlo věřit příběhu ani hlavní postavě. Knížka byla ale chytlavá, četla se moc fajn : )

02.06.2024 2 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Znovu jsem po pár letech přečetla tento skvost a musím říct, bylo to o dost lepší než si pamatuju. Postavy mě mnohem víc bavily, jejich dialogy byly vtipné, a ač by se tam našli nějaké otravné pasáže, kniha byla moc fajn : )

09.07.2023 4 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Tahle knížka byla přesně to, co jsem potřebovala. Něco hezkého, jednoduchého na odreagování a přesně tohle mi i dala. 4/5*

26.05.2020 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

100% nejlepší kniha ze série. Dalším dílům začala trochu upadat originalita, ale i tak celá série potěšila 4/5*.

24.11.2019 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Další knížka od téhle autorky nad kterou jsem se celou dobu usmívala. Knížka se četla rychle, měla jednoduchý děj, prostě nenáročné čtení.

12.05.2019 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Celá série mě neskutečně bavila a ani jeden díl mě nenudil. Každý díl měl něco do sebe a každá postava tam měla své místo. Tahle série mě prostě přirostla k ❤ a mám ji neskutečně ráda.

03.05.2019 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Musím říct že takhle knížka ve mě vyvolala mnoho a mnoho pocitů. V jednu chvíli mi bylo veselo a nad knížkou jsem se přitrouble culila a v druhou chvíli mi bylo do pláče. Někdy se mi u knih nedaří vcítit do příběhu a nějak mu nevěřím, ale tady už na prvních stránkách jsem nemohla odtrhnout oči, a to musím říct, že né každá kniha mě umí takhle zaujmout. Prostě byla DOKONALÁ.

20.04.2019 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nevím proč ale mě to připadalo jako blbost. Travis mi byl nesympatický a choval se nelogicky. A to že se vzali v 19 letech ? Ale na jednu stranu vlastně proč ne. U knížky jsem si odpočinula a pobavila mě.

22.05.2019

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Tohle byla moje první taková ,,romantická,, knížka a docela mě bavila i když jsem do té doby neměla romantiku ráda.

03.05.2019 4 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

No co napsat....postavy mi byli nesympatické, děj nedával smysl a rozhodování postav jsem tak nějak nechápala. Mě osobně nějak knížka nezaujala.

03.05.2019 1 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Pěkná kniha na odreagování přečteno za jeden den.

03.05.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Pro mě tahle série touhle knížkou končí a nevím jestli se někdy dokopu přečíst další dva díly. První díl mě moc nebavil, druhý díl jsem naopak přečetla jedním dechem a třetí díl mě zase nudil a bylo jasné jak to dopadne. Celé sérii bych dala hodnocení 3,5.

03.05.2019 4 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tak jo přečetla jsem celou sérii a musím říct že jsem se nad knížkama většinu času přitrouble usmívala. Celá série mě bavila, byla vtipná a můj mozek se odreagoval. Za mě skvělá série !!!!

28.04.2019 5 z 5