Stázka007 Stázka007 komentáře u knih

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Skvěle napsané, přečteno za 2 dny, vřele doporučuji.

Most hrdinů Most hrdinů Masaši Kišimoto

Skvělí pokračování, velice dobré zvraty a utkání a taky vtipné momenty.

04.09.2022 5 z 5

Nejhorší klient Nejhorší klient Masaši Kišimoto

Skvělé pokračování, velice doporučuju.

19.08.2022 5 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

Velice doporučuju, skvělý příběh , krásná kresba a dobrý zvraty.

18.08.2022 5 z 5

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Skvělá knížka, za den jsem jí měla přečtenou. a řeknu vám po přečtení tehle knížky budete mít tygra taky. Vím to z vlastní zkušenosti.

25.07.2022 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Moje první koupená manga a velmi mne zaujala. Dokoupila jsem tři další díly, tohle čtení je návykové.

27.03.2022 5 z 5

Bohové lžou Bohové lžou Kaori Ozaki

Zajímavá manga, často nevíte co se stane. +ještě romatika

10.08.2023 4 z 5

Zápisník smrti 3 Zápisník smrti 3 Tsugumi Ohba

Opět nezklamalo bohužel pro zatím nemám 4 díl takže nemůžu hned pokračovat. Skvělí zvraty a momenty na přemýšlení doporučuju.

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Skvělá detektivka v podobě mangy která má skvělou kresbu. Velice doporučuju.

Korea Korea Veronika Válková

Velmi zajímavé téma, zajímavě zpracovaná kniha, líbila se mi, doporučuji.

Japonsko - gejša a samuraj Japonsko - gejša a samuraj Veronika Válková

Moc se mi to líbilo, doporučuji lidem, kteří mají rádi Japonsko nebo se zajímají o historii různých zemí.

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Abych řekla pravdu tak mě velice překvapila. Protože když jsem jí uviděla, tak jsem si řekla že to bude blbost, ale hnedka po pár stránkách mě přesvědčila že se mílím. Děj je úžasný a nejde se od toho jen tak odtrhnout.

03.08.2022 5 z 5

Edudant a Francimor Edudant a Francimor Karel Poláček

knížka káždého mládí.

07.05.2022 5 z 5

Ateliér špičatých klobouků 1 Ateliér špičatých klobouků 1 Kamome Širahama

Tohle bylo fakt vynikající! Tahle kniha mě překvapila tím, že má úplně jinou magii, než ostatní mangy. Jsou v ní hodně vtipné hlášky, je někdy napínavá, dobře se čte.

27.03.2022 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

U tohohle dílu jsem se smála, strachovala, někdy posmutněla a někdy jsem byla i překvapená. Tenhle díl byl zajímavý, já když jsem se začetla, nic mě nemohlo odtrhnout, dokud jsem ještě nepřečetla jednu kapitolu. Za mě hodně doporučuji.

04.09.2021 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Tato kniha je o tom, jak se vyvíjela košťata,zlatonka, camrál, obruče ,hřiště ,týmy ,pravidla kdo udělal první dokument, co v něm bylo atd. Ke světu Harryho Pottera je to zajímavá, často legrační bonusová kniha. Já osobně ji řadím do žebříčku bonusových knih HP na 2 místo.

21.08.2021 5 z 5

Zápisník smrti 2 Zápisník smrti 2 Tsugumi Ohba

Dobrý pokračování výborný zvraty 2 díl nezklamal těším se na 3, velice doporučuju.

15.10.2022 5 z 5

Dějepis 6 pro základní školy – Pravěk a starověk Dějepis 6 pro základní školy – Pravěk a starověk Veronika Válková

Přehledně napsaný klasická učebnice.

Útok titánů 4 Útok titánů 4 Hadžime Isajama

Velice povedené pokračování. Velice dobré zvraty, zápletky a taky to drama.

17.09.2022 5 z 5

Útok titánů 3 Útok titánů 3 Hadžime Isajama

Velice dobré pokračování. Jsou tam napínavé události, výborné zvraty a trošku toho strachu jak to dopadne.

04.09.2022 5 z 5