Útok titánů 4

Útok titánů 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253243/bmid_utok-titanu-4-253243.jpg 5 153 7

Útok titánů série

V neradostných dobách se lidé rádi utíkají ke vzpomínkám na lepší časy, ale... měli naši hrdinové vůbec nějaké lepší časy? Vítejte v roce 847 – Eren, Mikasa a Armin se právě dali k armádě a velice rychle jim dochází, že na sobě musí zapracovat. Jinak jejich cesta skončí dřív, než začala.

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Shingeki No Kyojin 4 , 2011

ariannpHm
17.03.2024 5 z 5

Opět jsem si čtení moc užil. Trénink postav,hodně dialogů. 10/10

jirijanovotny
17.02.2024 5 z 5

Ani ve čtvrtém díle akce nepolevuje. Opět se podíváme do minulosti, kdy s našimi oblíbenci prožijeme jejich vojenský výcvik.

Stázka007
17.09.2022 5 z 5

Velice povedené pokračování. Velice dobré zvraty, zápletky a taky to drama.

B-artX
25.01.2020 5 z 5

Naprosto skvělé čtení, které nenudí ani vteřinu. Nahlédnutí do minulosti je super a dění v Trostu naprosto parádní. Už se nemůžu dočkat na další díl.

Aivinka
26.12.2016 4 z 5

Další báječný díl. Konec je vždycky tak strašně napínavý a já se nemůžu dočkat dalšího dílu. :)

Diabel
25.07.2016 5 z 5

Podle recenzí je prý čtvrtý díl nejslabší a spousta lidí je naštvaná z toho, že vyhodili peníze za nic. A proč? Na to je velice jednoduchá odpoveď. Čtvrtá kniha útoku titánů se totiž vrací do minulosti až tam, kde to vše začalo. Vrací se do výcvikového tábora v den, kdy do něj nastoupili Eren, Mikasa a Armin. Mně se to naopak moc líbilo a hnedka Vám povím proč. Tréninkový tábor nám přináší náhled na spousty hrdinů, které již známe. Nyní se stáváme svědky jejich příběhů a motivací, které je vedli k tomu, že se přidali k armádě.
Pak se vracíme zpět do současnosti, kdy se dostáváme do města po tom, co Eren zapečetil zeď. Objevují se zde scény z bojiště napůl snědených torz, hromady čehosi co bývalo lidmi, ale titáni to vyzvraceli na ulici předtím, než se vrhli po dalších obětech, násilím ukončené lásky, přátelství zadupaná doslova do země a nálada vojáků, ve které byste naději a ideály hledali opravdu těžko.
Čtvrtá kniha tak zdatně pokračuje v masakru, který je doplněn výživným, zábavným a zajímavým příběhem, který klasicky japonsky otevřeným koncem slibuje mnoho do dalších dílů. Rozhozhodně tento díl hodnotím kladně a hurááá na další díly.

martinstefko
24.11.2015 3 z 5

Přiznám se sám, že mě čtvrtá kniha svou strukturou také neoslnila a měl jsem pocit, že to, co bylo ve flashbacku řečeno ve čtyřech kapitolách, by se dalo shrnout i kratším způsobem. Já bych proti tomu celkově nic neměl, mám flashbacky rád, ale pokud se jedná o sešitový formát, případně sbírky několika kapitol, jako je tato, je náročnější se čtenáři zavděčit a v konečném důsledku může mít čtenář pocit, že byl o něco ochuzen. V románové podobě by tohle fungovalo lépe. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/08/972-utok-titanu-4-65.html