Star-Lord Star-Lord komentáře u knih

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Knížka mě moc bavila (kromě posledních cca 25 stran, které mě nezaujaly natolik, abych si chtěl přečíst další díl). Co se postav týká, Thomas a Teresa mi místy lezli na nervy, ale Newt a Minho byli skvělí.

18.05.2020 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Uznávám, že kniha byla lepší a promyšlenější než filmové zpracování, ale to rozhodně taky stojí za to vidět.

13.05.2020

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Zklamalo mne, že bajek bylo jen 5 a zbytek knihy zabíraly názory Albuse Brumbála na to, co jsem právě přečetl místo třeba další 4 nebo 5 bajek, které bych ocenil spíš.

13.05.2020 4 z 5

První půlka byla pomalejší, druhou jsem zvládl na "jeden zátah".

13.05.2020 5 z 5

S bráchou na Aljašce S bráchou na Aljašce Ladislav Moulis

Dobrý, stačila by klidně půlka, ale to tajemství na konci stálo za to.

17.02.2019 3 z 5

Ztracené království Ztracené království J.D. Rinehart (p)

První díl stál za to, ale tenhle ne - začátek byl utahaný, prostředek byl dobrý, jenže pak...

SPOILERY! ...pak useknou Fessanovi hlavu na gilotině. Právě ten moment zabil celou knihu. Třetí díl si přečtu za hodně dlouho a jen proto, že chci vědět, jak to bude s Galfem a jak zabijí Vicerina. A to, jak zabili Brutana, mi přišlo dost uspěchané - Tarlan si tam přilétne, zabije ho, konec.

Nechápu, jak může mít tohle víc procent než první díl.

28.12.2018 2 z 5

Koruna tří: Prokletý král Koruna tří: Prokletý král J.D. Rinehart (p)

Myslím si, že to byla dobrá kniha, hlavně akční. I ty postavy byly docela sympatické, já měl nejradši Tarlana (měl by mít víc kapitol z jeho pohledu), Elodie byla na začátku děsná, ale pak to i s ní šlo vydržet :)
Možný SPOILER - ten cliffhanger s Melchiorem na konci vás nutí k přečtení dvojky!

12.10.2018 5 z 5