S bráchou na Aljašce

S bráchou na Aljašce https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124017/s-brachou-na-aljasce-124017.jpg 4 12 4

Většina dospívajících kluků prožívá svá největší dobrodružství za humny. Hrdinové knížky díky svému tátovi prožili prázdniny uprostřed aljašské divočiny.

Maku.17
23.03.2022 4 z 5

Dítěti určitě udělá radost :) obzvláště pokud má rádo dobrodružství a rádo se dozví něco nového.

Patro
08.11.2021 odpad!

Jedna z nejnezajímavějších knih, které jsem v životě četla. Opravdu nevím, co tato kniha dělá v našem maturitním kánonu.

Star-Lord
17.02.2019 3 z 5

Dobrý, stačila by klidně půlka, ale to tajemství na konci stálo za to.

petrn
01.11.2013 5 z 5

Úžasná dobrodružná kniha, kterou jsem v dětství hltal a představoval si, jak jsem součástí výpravy, o to víc, že je to vypravování skutečného příběhu dvou kluků, kteří měli to štestí a dostali se na Aljašku ke svému dědovi (jestli se dobře pamatuji) a sjížděli s ním jakousi divokou řeku uprostřed divoké a lidskou rukou nedotčené přírody. Mimo to jsou v knize úžasné příběhy o několika zajímavostech Aljašky z vyprávění dědy. Také se mi moc líbil začátek knihy - příprava na Aljašku, včetně nauka o přežití v přírodě atp. Ještě dnes si kolikrát na tu knihu vzpomenu a vždy jen v superativech :)

Aljaška prázdniny

Ladislav Moulis