srutkovaa srutkovaa komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Alespoň pro mě to byla uchvatná kniha. Jedna z nejlepších, co jsem četla. Přečetla jsem je během dvou dnu a okamžitě se dávám na čtení druhého dílu. A samozřejmě, Christian okouzlil i mě..

31.01.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Nemohla jsem čekat na českého vydání, tak jsem se pustila do originálu. Do třetice všeho nejlepšího. Úžasný konec a určitě na žádný ze tří dílu jen tak nezapomenu!!!!

09.03.2013

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Kniha, na kterou nikdy nezapomenu... vyvolala u mě neskutečně silný zážitek.. Nemyslela jsem si, že kniha něco takového dokáže.

28.02.2013 5 z 5

Jejich jest království Jejich jest království Jeffrey Moussaieff Masson

Každý by si měl tuto knihu přečíst. To, že k tomuto tématu budeme lhostejní není žádné dospělé řešení.

26.11.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Neuplynulo ani 10 minut od dočtení této knihy a jsem na sebe naštvaná, že i když jsem věděla jak to dopadne, tak mě to sebralo. Nikdy jsem u žádné knihy tak dlouhou dobu neprobřečela... Přesto stojí za přečtení, protože je to super kniha!

11.07.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl je jěště o 100% lepší něž první. A to i ten mě uchvátil. Nemohu se dočkat posledního dílu.

02.02.2013 5 z 5

Neskutečně výjimečné dílo. Rozhodně si zaslouží obdiv a ještě dlouho budu na Sinuheta vzpomínat.

25.10.2014 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nesbo mě velmi zaujal, řadím ho hned za Larssona. Napínavé, čtivé! Určitě budu číst i jiné jeho příběhy.

23.01.2013 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Velké zklamání. Posledních 50 stránek jsem jen proletěla. Zápletka mě vůbec nenadchla.

14.06.2015 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Velmi napínavý děj. Kniha se četla skoro sama a zvládla jsem ji za necelé 3 dny. Nicméně, v knize je hodně nepravděpodobných náhod a některé situace jsou zbytečně moc komplikované.

07.06.2015 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Knihy totoho typu mám ráda, ale obsah byl velmi podobný předchozím knihám. Nestalo se nic nového nebo neočekávaného. Průměrná oddychovka.

24.06.2014 3 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Vadilo mi, ze vypraveckou nebyla Judith. Jinak ale kniha byla necekane napinava coz ocenuji. Libila se mi a rozhodne stoji za precteni.

21.05.2013 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Mám ráda knihy tohoto typu. Super knížka, u které nemusíte na nic myslet, jen si užívat nádherného Maxe :) Nevadil mi ani předvídatelný konec:)

17.03.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opravdu zatím nejlepší od Keplera. Závěr knihy vás donutí se těšit na další díl.

09.06.2013 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Po přečtení knihy musí být skoro každá žena ráda, že žije alespoň tady, v České Republice. Určitě velmi zajímavá kniha, která dá nahlédnout do života, především utrpení, Imánovy dcery.

24.02.2013 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Napínavá kniha, kterou přečtete jedním dechem. Avšak se nevyrovná třem dílům od Larssona.

06.01.2013 4 z 5

Skvělé zakončení příběhu Lisabeth a Mikaela

31.12.2012 5 z 5

Mělo to smysl?! Mělo to smysl?! David Menasche

Úžasná kniha! Příběh Davida Menasche mě velmi zasáhl a vzpomenu si na něj skoro každý den. Každému ji doporučuji!

31.08.2015 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Určitě úžasně napsaná kniha. Celou dobu jsem si myslela, že vím, kdo bude nečekaný vrah. Ale takový konec jsem opravdu nečekala:) Nicméně na deset malých černoušků tato kniha nemá.

05.07.2013 4 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Asi každého člověka tato kniha musí dojmout. Poutavá, romantická svým způsobem i vtipná.

18.04.2013 5 z 5