Smrtka92 Smrtka92 komentáře u knih

Dracula (komiks) Dracula (komiks) Petr Kopl

Tak tenhle příběh jsem viděla a četla už v tolika zpracování, že ho dost dobře znám a že ho zpracoval Petr Kopl nemohlo být už lepší jeho komiksy miluju a můžu říct že sice něco málo bylo vynecháno či se trochu odsekl od základu ale nevadí i tak se povedla.

24.01.2015

Zajmavý závěř dost hodně překvapivých momentů

28.06.2015

Satanské rituály Satanské rituály Anton Szandor LaVey (p)

Dobrý "doplněk" k Satanské bibli. I když některé rituály by byly opravdu náročné.

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Miluju normální hororové příběhy a filmy jenže mě většinou dost zklamou. Ale překvapilo mě, že tato kniha opravdu místy mě docela napnula a obzvláště závěr byl uchvacující. Jsem zvědavá jaké bude pokračování SPOILER - Zda se láska Anny a Case opět objeví a zda budou moc zůstat spolu.po tom co Anna byla stáhnu ta do pekla.

Tajemství tety Lucindy Tajemství tety Lucindy Tony DiTerlizzi

Zajmavé pokračování a přibývání záhad

31.03.2015

Kámen ke koukání Kámen ke koukání Tony DiTerlizzi

Super pokračování

29.03.2015

Klíč k určování kouzelných tvorů Klíč k určování kouzelných tvorů Tony DiTerlizzi

Zajímavý začátek dobrodružný

17.03.2015

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Na mě moc dlouhé popisování ale od kanibalů se kniha konečně stává zajímavou.

08.02.2015

Diagnóza: láska Diagnóza: láska Tonya Hurley

Kniha docela dobrá je zde docela dobře ukázáno, že dobré skutky se vyplácejí a, že když někoho fakt milujete nedá se to jen tak rozbít.

Mezi světy Mezi světy Tonya Hurley

Pokračování bylo již lépe čtivé. Neboť Charlott musela vrátit na zem a zachránit své kámošce sestru co byla v kómatu. Jinak zase skoro ty samé problémy a hlavní překvápko je na konci.

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

No docela dobrý. Holka (středoškolačka) co se nechce opustit od svého světa, ale přitom se musí smířit s tím, že je mrtvá. No a že si najde holku, s kterou se s kamarádí a ještě je živá fakt zajímavé. Jen ta blbá smrt, že se zabouchne do kluka a díky tomu zapomene žvýkat a tak se udusí ježiš.

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Tyhle knížky mě baví až do dneška a doufám, že do budoucna mě bude bavit i moje děti až budou :-) tahle kniha mě už několikrát zachránila od depresí co dohání až do konce .

24.01.2015 5 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Docela zajímavá kniha. A dobrý příspěvek k sérii Škola noci.

Temný zvěrokruh Temný zvěrokruh Stella Hyde

Docela zajímavá kniha. Hlavně pro lidi co se o to zajímají.

Andělé 1-4 Andělé 1-4 Lauren Kate

Knihy byly super. Přišlo mi, že jsem je přečetla jedním dechem. Nejpřekvapivější byl hlavně poslední díl.

Asterix I-IV Asterix I-IV René Goscinny

Asterix a Obelix hrdinové mého dětství. Je pravda, že i dneska si ráda přečtu tyhle komiksy a i na animované zpracování. :-) postupně svoji sbírku jak filmovou tak i tu knižní rozšiřuju :-) Je fajn, že v některých dílech komiksu se dají najít děje některých filmů :-)

11.09.2019

Veličenstvo saň Veličenstvo saň Tony DiTerlizzi

No určitě lepší první díly

28.06.2015

Obrovité potíže Obrovité potíže Tony DiTerlizzi

Bezva pokračování a rozhodně zajímavý plán jak se částečně zbavit hromotluků :D
Těším se na konec ve 3 díle

06.05.2015

Rusalčina píseň Rusalčina píseň Tony DiTerlizzi

Super pokračování jsem opět zvědavá na konec

27.04.2015

Mulgarath se zlobí Mulgarath se zlobí Tony DiTerlizzi

Překvapivý osud knihy k závěru a docela i smutné rozloučení v rodině Spiderwicků fakt překvapilo.

16.04.2015