Sklíčko Sklíčko komentáře u knih

Otazníky nad hroby Otazníky nad hroby Ludvík Souček

Zaujalo mě to, hezky zpracované a čtivé. Pro mě spoustu nových poznatků.

20.03.2020 5 z 5

Toulky českou minulostí 1 Toulky českou minulostí 1 Petr Hora (p)

Moc hezké. Tohle mě vždycky dostane...pohladí.

20.03.2020 5 z 5

Papežka Jana Papežka Jana Emmanuil Roidis

Za mě opravdu pěkné. Nečekejte žádný trhák,ale pan spisovatel je mistr slova, místy i pobaví a má neskutečné vědomosti. Historie se prostě mnohým nelíbí a úspěšně ji překrucují.

08.02.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

K názoru většiny zde uvedených komentářů se připojím, až ztratím rozum. Nezaujalo mě na tom zhola nic.

27.01.2020

Thajské peklo : 10 měsíců kriminálu uprostřed tropického ráje Thajské peklo : 10 měsíců kriminálu uprostřed tropického ráje Roman Strýhal

Skvělé !! Hodnocení viny a trestu ponechám na každém z Vás. Ale.... tenhle autor zaznamenal úžasným způsobem lidské povahy !! Je až s podivem, s jakým tempem a citem dokážeme zdokonalovat vše kolem nás , ale lidské povahy se nezměnily, co nás evoluce stvořila.

28.12.2019 5 z 5

Nonstop Nonstop Brian Wilson Aldiss

Opravdu poutavě a barvitě popsané. Vtáhne Vás to do útrob té gigantické lodi a fantazie pracuje na maximum. A povahy lidí ?.... nikdy se nezmění...

21.12.2019 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Zas tolik mě to nenadchlo. Dle mého názoru, naprosto průměrný autor, který pouze vsadil na jistotu, tohoto citlivého tématu.

26.11.2019 3 z 5

Dostane se vám navždy pod kůži.

04.10.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Asi jedna z nejlépe, česky napsaných knih.

01.10.2019 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys