SimonaP SimonaP komentáře u knih

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Číst se to dalo, ale vlastně se nic moc nedělo. A atmosféra na mě nijak nepůsobila. Normální zapadlá vesnice, jakých je spousta.

17.11.2021 2 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha byla napínavá, dobře se četla, neměla hluchá místa. Líbila se mi víc než první díl série.

02.02.2021 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Nevím, jak to Carter dokáže, ale bavila mě snad každá strana knihy. Super. Doporučuji i těm, co dosud nic od Cartera nečetli, moc nenavazuje na předchozí knihy.

29.01.2021 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Moc mě to bavilo. Čtivě psané, napínavé, přečteno za dva dny. Tahle série se mi líbí.

27.12.2020 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Knížka se velmi dobře četla, bavila mě, akorát mi přišlo nepochopitelné chování hlavního hrdiny, nelogické a hloupé, přesně, jak už bylo zmíněno , jeho postoj k synovi? To mu vážně stačila sms? Dost často jsem byla krok před vyšetřovateli, kteří reagovali zvláštně a naivně a hodně důvěřivě.

27.06.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Kniha mě nijak nenadchla, divný styl psaní, nebo špatný překlad? Více než polovinu se neděje skoro nic, nelogičnost - proč si nastěhuje cizí ženskou do bytu? A nemá sílu jí vyhodit? Pak se to jakž takž rozjede, ale padesát čtivých stránek mi na dobrou knihu nestačí.

20.01.2018 3 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět úžasná detektivka, kde mě bavila každá stránka, bez hluchých míst, bez zbytečných popisů, prostě paráda.

10.05.2023 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Čtivá kniha, kde nejsou nudné pasáže a každou chvíli nějaký zvrat. Na pachatele ukazují některé indicie, ale jistá jsem si nebyla. Bavilo mě to.

26.03.2022 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Knížka mě bavila číst, byla tam spousta zvratů, čekala jsem už všelicos, ale takový konec fakt ne. Divné.

18.02.2021 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tak tahle knížka mě opravdu bavila. Dlouho jsem nemohla přijít na to, co za tím vším vězí. Došlo mi to až v poslední čtvrtině.

08.10.2020 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

No jestli tohle má vypovídat o českém národu, tak doufám, že to nebude přeloženo do cizích jazyků. Všichni lžou, podvádí, děti se absolutně nechovají adekvátně ke svému věku, no prostě slátanina bez děje.

13.02.2019 1 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Skvělá kniha, prokreslené hlavní postavy, úžasné dialogy, spousta vedlejších zápletek, podle mě jedna z nejlepších knih spisovatelky. Nechápu čtenáře, kteří píší, že se zas tak nic hrozného nestalo!! Já bych to měla před očima do konce života. Moriarty zkrátka umí psát.

17.06.2018 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Tato kniha se mi líbila od autorky asi nejmíň. Zdálo se mi, že se tam celou dobu vůbec nic neděje a děj se strašně vlekl.

12.06.2018 3 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tak tohle mě bavilo. Obě dějové linky, s Frostovou a Stoneovou, byly super. Napínavé, svižně napsané, konec překvapil.

25.09.2023 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle bylo hodně dobrý, dočítala jsem pozdě v noci, ke konci již nešla odložit. A ten konec? Každý si může vybrat, co je pro něj vlastně pravda ....

20.08.2022 4 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

První půlka super, bavila mě moc. Pak se to neuvěřitelně překombinovalo a přestalo mě to bavit. A co ten konec??

26.01.2022 2 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Autorka opět nezklamala. Budu se opakovat jako u skoro každé knížky ze série, prostě čtivé, napínavé, zajímavé.

29.05.2021 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Knížka čtivá, ale líbí se mi víc série s Erikou. Tady mi přišlo, že policie nic nedělá a vše je v rukou soukromých detektivů.

12.01.2020 3 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Od knihy jsem čekala asi trochu větší čtivost, na mě tam bylo moc odborných pasáží a teorií. Chyběly mi tam pocity a prožitky obyčejných lidí, tak, jak je popisováno na obalu knihy...

25.09.2018 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Napínavá, čtivě napsaná knížka, i když mě vrah napadl hned po jeho prvním objevení se v knize, motiv jsem nevěděla. Těším se na další díly. A jak píší někteří čtenáři, slovo jejda se tam opravdu objevovalo často a to dost nesmyslně.

12.07.2018 4 z 5