sherinka sherinka komentáře u knih

Já, Jůtuber Já, Jůtuber Tereza Hodanová

Naprostá ztráta času

09.01.2019 odpad!

Hana Hana Alena Mornštajnová

Uf, knihu jsem přečetla za den jedním dechem. Dost mě chytila za srdce. Rozhodně doporučuji!! I když jsem se bála, že se v dějových linkách nevyznám, tak tomu bylo právě naopak. Vážně skvělé.

11.08.2018 5 z 5

Pýcha, předsudek a seznamka Pýcha, předsudek a seznamka Curtis Sittenfeld

Taková klasická oddechovka. Ani nenadchne, ani neurazí. Semtam mi některé scény přišly jako naprostý kýč, ale ve výsledku docela fajn čtení na zabití dvou letních večerů. Dvě hvězdy dolů za totálně zpackanou předělávku Lizzyných sester. Naživo bych je nesnela

10.08.2018 3 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Skvělé čtení pro pozdní odpoledne a večer. Děj byl napínavý až ke konci, ale to mi vůbec nepřekáželo, jelikož vtipné komentáře hlavních postav mne dokázaly skvěle zaujmout a pobavit!

28.09.2017 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Výborná série. Jsem mile překvapená. Bála jsem se, aby kniha nebyla až moc v rámci YA, ale mé obavy byly zbytečné. Rozhodně sérii dočtu.

19.09.2017 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Catherine Kean

Oddechovka. Občas mi vadilo, jak byl hlavní hrdina neúprosný a najednou změnil náladu a byl jako cukroušek, ale jinak super čtení na víkendové odpoledne :).

10.01.2016 4 z 5

Doktor Živago Doktor Živago Boris Leonidovič Pasternak

Těžká kniha, zvlášť pro mladého člověka. Prvních 70 stránek jsem se absolutně neorientovala a četbu jsem chtěla vzdát. Po týdnu jsem se rozhodla knihu dočíst a asi tak od poloviny mě naprosto pohltila. Rozhodně to není románový příběh s happyendem. Kniha na mě působila jako příběh muže - Živaga a jeho provedení životem spojené s událostmi v Rusku a hodně filozofickými pasážemi. K

08.01.2016 4 z 5

Záhadné osudy slavných postav českých dějin Záhadné osudy slavných postav českých dějin Vladimír Liška

Poučná a velice zajímavá kniha. Rozhodně doporučuji.

05.08.2015 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tahle kniha patří a vždy se bude řadit mezi mé nejoblíbenější !

05.08.2015 5 z 5