Shardlake Shardlake komentáře u knih

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Četbu této knihy jsem dlouho odkládala a vždy jsem se raději podívala na seriál, ale musím přiznat, že mě mile překvapilo, jak je kniha čtivá a poutavě napsaná.

12.08.2012

Dům na pobřeží Dům na pobřeží Daphne du Maurier

Když se čtenář do této knihy začte, nechce se od ní odtrhnout. Pro mne je to kniha, ke které se ráda vracím.

12.08.2012 4 z 5

Poklady pod sněhem Poklady pod sněhem Patricia St. John

Kniha je moc pěkná a dá se číst opakovaně. Popisuje vztahy mezi dětmi a dospělými žijícími vysoko v horách. Je o vzájemném porozumění jednoho k druhému.

12.08.2012 5 z 5

Maminka Markéta Maminka Markéta Teresio Bosco

Opět krásná kniha od mého oblíbeného autora.

Don Bosco Don Bosco Teresio Bosco

Kniha je pro mne oddechovou četbou a velice ráda se k ní vracím.

Zjevení Zjevení Christopher John Sansom

Knihu Zjevení jsem četla od Sansoma jako první, aniž bych věděla, že je to až čtvrtý díl a musím přiznat, že se mě velmi líbila. Je napínavá, čtivá. Vřele doporučuji. Já sama jsem ji "zhltla" během 14 dní.

Zázrak Zázrak Irving Wallace

Je to pěkný příběh a ten, kdo byl i přímo ve Francii v Lurdech, o to víc při četbě této knihy uvidí místa v ní popsaná.

11.08.2012

Chudá žena Chudá žena Léon Bloy

Tato kniha svým obsahem není zrovna lehká na pochopení. Sama ji čtu už čtvrtý měsíc a stále ještě nejsem u konce, protože se podle mého nedá číst na jeden zátah.

11.08.2012

Farář arský Farář arský Wilhelm Hünermann

Poutavý životopis kněze, kterého ze začátku v Arsu všichni vyháněli a odmítali, ale on se nevzdal a ukázal lidem své dobré srdce.

09.08.2012 5 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

K této knize se vždy ráda vracím...

09.08.2012 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Tato kniha se mně od něj líbila nejvíc a nepostrádala napětí až do konce.

09.08.2012

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Tento jeho román se mně opět líbil a byl napínavý až do konce.

09.08.2012 3 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

I když je kniha dost tlustá, je napínavá od začátku až do konce a čte se jedním dechem.

07.08.2012 5 z 5